• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
Tagasi

Klaasvaheseinad on jätkuvalt moes

Trendidega on kord juba nii, et valdav osa mingil hetkel väga moes olnud toodetest või lahendustest satub mõne aja möödudes vähemalt teatud ajaks põlu alla. Klaasvaheseinad on aga suutnud tööruumides oma olulisuse säilitada ja nende kasutamine bürooruumides on jätkuvalt moes.

Samas ei ole see ka ime, sest raske on leida teist niivõrd paljude heade omadustega lahendust kontoripinna efektiivsemaks muutmiseks. Klaasvaheseinad kasutavad ära ruumis olevat valgust, lisavad avarust, on teisaldatavad ja helikindlad. See teeb neist ideaalse lahenduse näiteks nendele büroodele, kus kohapeal olevate töötajate arv on pidevas muutumises.

Kas alumiiniumraamis klaassein või täisklaasiga vahesein?

Alumiiniumraamis klaasvaheseinadAlumiiniumraamis klaasvaheseinad ja täisklaasvaheseinad on mõlemad väga levinud ning see, millist klaasvaheseinade lahendust eelistada, sõltub ruumi kujundusest ja tellija soovist. Mõlema tüübi puhul kehtivad kõik eelnevalt loetletud eelised!

  • Alumiiniumraamis klaasvaheseinad on klassikalisem valik, mis lisab büroole just selle aegumatu asjalikkuse mulje.
  • Täisklaasvaheseinad seevastu on oma olemuselt minimalistlikud, väljanägemiselt eksklusiivsed ja sobivad hästi kaasaegse minimalistliku sisekujundusega.

Rajatava vaheseina puhul on kliendiga koostöös tarvis välja valida ehituslikud lahendused ustest ja furnituurist kuni klaaside paksuse ja tooni ning kasutatavate profiilide mõõtudeni. Silmas tasub pidada, et ka täisklaasvaheseinte puhul tuleb siiski arvestada minimaalse profiilikasutusega. Lisaks on igal ettevõttel võimalik dekoorkilede ja -kleebiste abil klaasvaheseinad ka kaunistada ja lisada neile ettevõtet iseloomustav stiil.

Klaasvaheseinad koju või majutusasutusse!

TäisklaasvaheseinadKuigi valdavalt leiavad klaasvaheseinad rakendust büroodes, ei puudu neil oma otstarve kodus või miks mitte ka majutusasutuses. Omaette privaatse ja vaikse ruumi eraldamise vajadus ei ole ju vaid büroode pärusmaa – ka kodus on meil aeg-ajalt vaja omaette ruumi.

Samas võivad klaasvaheseinad täita ka näiteks köögi ja elutoa või garderoobi ja magamistoa eraldamise otstarvet, kasutades sel viisil ära loomulikku valgust. Sõltuvalt sellest, kuidas kodu on kujundatud ja milline on inimese maitse, saab klaasist vaheseinte abil hõlpsasti ka multifunktsionaalseid ruume luua.

Millest klaasist vaheseinte tellimist alustada?

Esmalt tuleb kindlasti peas, paberil või arvutis kõik enda kodu jaoks oluline läbi mõelda. Tee julgesti jooniseid, kommenteeri neid ja julge mõelda väljaspool raame!

Kui mõtted on koondatud ja oled valmis järgmise sammu tegemiseks, võta ühendust Malmerk Klaasiumiga ning anname plaanidele koos viimase lihvi!

Tagasi