• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
Tagasi

Klaasvaheseinad muudavad su kodu avaramaks ja valgemaks

klaasvahesein kojuKlaasvaheseinad on suurepärane lahendus nii suurtes modernsetes eramajades kui ka väikestes hubastes korterites. Klaasist seinad eraldavad ruumi erinevaid osi blokeerimata valgust ja vaadet. Avarates ja valgusküllsates tubades tunneme ennast paremini, meil on rohkem energiat ning saame säästa raha ka lisavalgustite arvelt.

Klaasvaheseinad lasevad tubadesse rohkem valgust

Kas sinu enesetunne on parem päikseliste ilmadega või oled sa energilisem hästi valgustatud ruumis? Erinevad uuringud on näidanud, et valguse hulk ruumides mõjutab ajus leiduvate kemikaalide taset ning hele valgus üldjuhul parandab inimeste tuju. Läbipaistvate seinte kasutamine on hea viis tubade valgemaks muutmiseks, sest need ei blokeeri valgust. Lisaks vähendavad klaasvaheseinad ka isoleerituse tunnet, sest ümberringi toimuvast on parem ülevaade.

Lihtne puhastada ja kaunistada

Klaasist vaheseinale saad paigaldada erinevas suuruses dekoratiivseid kleebiseid. Nii saad seina kaunistada tekstide, kujundite, piltide või fotodega ja soovi korral need lihtsalt eemaldada või välja vahetada.

Võrreldes tapeedi, puidu ja teiste pindadega, ei imendu klaasi mustus, mistõttu on klaasist seina lihtne puhastada ja see ei kulu ka tihedamal koristamisel. Kui aga teed remonti või ümberkujundusi, on klaasist vaheseina kerge teisaldada.

Turvaline lahendus ka lastega kodudes

Klaasist vahesein on kerge, elegantne ning samal ajal vastupidav lahendus. Vaheseintena kasutatavad karastatud või lamineeritud klaasid on tavaklaasidest oluliselt tugevamad. Kui klaas peakski jõulise kokkupõrke järel purunema, takistab lamineeritud klaasil kile kildude põrandale pudenemist. Karastatud klaasi purunemise korral jäävad alles väiksed ümarate servadega tükid, mis on samuti ohutud.

Samas võimaldab klaasist vahesein hoida laste tegemistel silma peal ka teises ruumis või toanurgas toimetades. Kui väikelapsed peaksid seintele midagi joonistama, on klaasi puhastamine aga tapeediga võrreldes oluliselt kergem.

Klaasvaheseinad on ka praktiline lahendus kontorites. Klaasvaheseinad summutavad müra, kuid tänu läbipaistvusele jääb töötajatel üksteisest siiski hea ülevaade ja on lihtsam koostööd teha.

Tule tutvu klaasvaheseinte näidistega meie kontorites Tallinnas ja Tartus või küsi personaalset pakkumist!

Tagasi