• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

5 eelist, miks soetada enda korterile rõduklaasid

5 eelist, miks soetada enda korterile rõduklaasid

Teemaga sügavamalt tutvumata võib kergesti tekkida küsimus, et mis otstarbel oma avatud rõdu üldse klaasima peaks? Rõdul on niigi mugav olla ja kas tasub hakata selle klaaside paigaldamisega raha kulutama … Ent siinkohal võib julgelt väita, et rõduklaasid lisavad rõdule nii palju lisaväärtusi, et nende paigaldamise otstarbekuses ei tasu kindlasti kahelda.

Toomegi allpool ära rõduklaaside peamised eelised ja samas ootame ka oma klientide tagasisidet – väga hea oleks kuulda, miks on otsustatud rõdu klaasida (või planeeritakse see käsile võtta).

Rõduklaasid ja klaasitud rõdu positiivsed küljed

Kui siiski jäi veidi kripeldama, et rõdu klaasimisel tekib liiga palju puhastamise ja hooldusega seotud lisatööd, siis saame ka kõige suuremat skeptikut lohutada sellega, et rõduklaasid vajavad vähe hooldust. Millised on aga siis rõduklaaside olulisemad eelised?

 1. Rõdu maksimaalne kasutamine. Klaasitud rõdul saab aega veeta aastaringselt ja sellest saab luua hubase kokkusaamispaiga kogu perele. Lisaks on see ka turvaline mänguruum pere väiksematele liikmetele ja seal saab kasvatada taimi.
 2. Rõdu korrashoid. Tänu klaasidele ei saja rõdule ja seal hoitavatele asjadele vihma või lund. Lisaks ei ole enam probleem ka lendav praht, taimeosad või rõdule eksivad linnud. Täielikult avanevate klaaside puhastamine on samas ka lihtne ja ohutu.
 3. Klaasid sobivad igale rõdule. On vähe rõdude tüüpe, kuhu ei saaks paigaldada kvaliteetset rõduklaaside süsteemi. Rõduklaasid on universaalne lahendus.
 4. Väärtuse tõus. Ilusam rõdu tõstab kindlasti kinnisvara väärtust ja korteri müümisel võib see tähendada märkimisväärset lisatulu. Klaasides rõdud kogu majal on efekt suurem ja maja väljanägemine paraneb oluliselt.
 5. Rohkem soojust ja vähem müra. Tänu klaasidele on korteri soojuskadu mõnevõrra väiksem ja rõduga tuppa kostab ka vähem müra tänavalt.

Miks inimesed klaasitud rõdu eelistavad?

Linnades ringi käies näeb järjest enam klaasitud rõdusid ja see annab tunnistust jätkuvast trendist. Kuid see põhjus, mis ajendab inimesi rõdu klaasima, on sageli üpris erinev. Meid huvitab väga, miks otsustasid sina rõdu klaasimise kasuks või miks sa selle käsile võtmist kaalud? Ehk oli tegemist ühe ülal loetletud eelisega või oli sinu jaoks oluline hoopis mõni muu tegur?

Ootame sinu tagasisidet aadressil klaasium@malmerk.ee või meie Facebooki kontol. Lisaks ootab Malmerk Klaasium ka sinu päringut rõdude klaasimiseks – ükskõik, milline küsimus sul on või millises etapis sa oma plaanide teostamisega oled, teeme endast kõik, et jõuaksime just sinu rõdule täiuslikult sobiva lahenduseni.

Tagasi