• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Aprill ja oktoober on messikuud!

Traditsiooniliselt osaleme aprillis kahel messil Eestis – Tallinnas ja Tartus ning selle aasta oktoobris teist korda ka Norras – Lillestrømis.

 

 1. Eesti ehitab 2019 3. – 6. aprillil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Leiad meid messiboksis C-78.
 2. Maamess 2019 25. – 27. aprillil Tartus Tartu messikeskuses. Leiad meid messiboksis VP-338.
 3. Bygg Reis Deg 2019  16. – 19. oktoobril Lillestrømis Norra messikeskuses. Leiad meid EAS-i ühisstendilt.

Tallinnas ja Tartus oleme taas kohal oma messihitist talveaiaga, mis külalistes alati suurt elevust on tekitanud.Seekord oleme täiendanud messinäidist nii mõnegi lisaga, üks neist uudistoode postideta piire, mis on varustatud vaatemängulise LED-valgustusega.

Loomulikult on esindatud meie teised põhitooted – terrassiklaasid erinevates variatsioonides, rõduklaasid ning erinevad rõdupiirdeid.
Lillestrømis Norras esmaesitleme samuti värskelt piirdelahendust ning keskendume jätkuvalt rõdu- ja terrassiklaasidele.

 

Täiskäigul edasi

2018. aastal saime valmis poolautomaatse päringutesüsteemi ja selle juurde kuuluva 3D-mudeli generaatori loomisega, et hõlbustada tööd kodu- ja välisturgudel.
Uuel aastal jätkame süsteemi täiustamisega erakliendi vaates ja ettevõtte ressursside planeerimise tarkvara juurutamisega. Aasta alguses väljus tootearendusest arhitektuuriliste trendide ootusi arvestav uus postideta klaaspiire, mis lisab kerkivatele uusehitistele õhulisust ja modernsust. Jätkuvalt täiustame oma raamideta rõdu- ja terrassiklaaside süsteemi, uue süsteemi väljatöötamine on planeeritud järgmisesse aastasse.

 

Tule tutvuma ja saa osa messipakkumisest

Ütlus „oma silm on kuningas“ ei ole pelgalt sõnakõlks – see on tõesti tõsi, et meie müügimeeskond ja projektijuhid annavad otse allikast parimat nõu, et leida Sinu nägemusele ja plaanidele vastav parim võimalik lahendus.  Sel aastal on messile kaasatud ka talveaedade spetsialist, kes selle projekti tagamaid põhjalikult selgitab. Kui võtad kaasa klaasitava ava ligikaudsed mõõdud, saame lisaks põhjalikele nõuannetele anda ka eelarvelise hinnangu, palju võiks plaan maksma minna.

Ja veel – kõigile, kes külastavad meie boksi Eesti Ehitab messil ja Maamessil ning registreerivad kohapeal huvi, on meil varuks messipakkumine!

 

Kohtumiseni messidel!

Tagasi