• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Ilmastikukindel rõdu annab sulle juurde kasulikku pinda

Rõdu on hea lisaboonus korteris, kuid kui seda saab kasutada vaid kuivade ja päikseliste ilmadega, siis muutub see kiiresti kasutuks. Avatud rõdul on keeruline hoida õuediivaneid või kuivatada pesu. Kuna ilma me mõjutada ei saa, siis tasub mõelda, kuidas oma rõdu ilmastikukindlamaks muuta. Hea lahendus selleks on paigaldada oma rõdule rõduklaasid.

Aastaringselt kasutatav ruum

Klaasitud rõdu on kasutatav igal aastaajal. Kui rõdu on sademete eest kaitstud, siis pole vahet, kas õues on parasjagu tugev hoovihm või lumine talveilm.

Klaasitud rõdul saad harrastada ka potiaiandust ja turgutada toalilli. Samuti on see ideaalne koht, kus kasvatada seemnest taimi ette, et need siis kevadel maja kõrvale või suvilasse päris mulda istutada.

Hubane lisatuba 

Kui tavapäraselt tuleb välimööbel sügiseti kokku pakkida, siis klaasitud rõdul võib mööbel olla aasta ringi. Nii saad rõdust kujundada otsekui toapikenduse ja luua sinna hubase istumisnurga. Sõltuvalt eelistustest võid rõdule luua nurgakese koos söögilauaga või õdusa leboala, kus on hea raamatut lugeda ja niisama lesida.

Klaasitud rõdul võib kasutada ka toamööblit. Tänapäeval on paljud mööbliesemed juba piisavalt funktsionaalsed ja materjalid nii head, et sobivad kasutamiseks nii rõdul kui ka toas.

Kuivata pesu ja hoiusta esemeid

Vihma ja tuule eest kaitstud rõdu sobib suurepäraselt pesu kuivatamiseks ja esemete hoiustamiseks. Enamasti on korteris piiratud ruum. Seepärast on väga hea, kui saad pesuresti toast rõdule tõsta ning hooajaväliseid esemeid rõdul hoiustada. 

Vähem müra ja rohkem sooja

Klaasitud rõdu toimib ka puhvertsoonina siseruumi ja õue vahel. Kui elad liiklustihedas kohas, siis vähendab rõdu klaasimine müra hulka nii rõdul kui ka toas. Samamoodi aitavad rõduklaasid hoida eemal tuulekülma. Kuigi klaasitud rõdu ei ole köetav ega soojapidav, on seal siiski õdusam kui õues, kuna ei puhu lõikav tuul. 

Eriti kasulik siis, kui peres on lapsed ja lemmikloomad

Avatud rõdul tuleb pingsalt jälgida ohutust, klaasitud rõdul ei pea aga kartma, et kass rõdu servale roniks või laps rõdupiirdel kõõluma hakkaks. 

Vihma ja tuule eest kaitstud rõdule saab vaiba või puslemati abil lihtsasti luua lapsele mänguala. Selline välimängunurk pakub väikestele põnnidele head vaheldust.

Kuidas rõduklaase tellida?

Malmerki valikus on erinevaid rõduklaase. Hea valik on täielikult avatav raamideta rõduklaasimissüsteem, mis ei piira vaadet ja avaneb külje peale raamatulehtedena. Lisaks saad valida klaasitooni ja profiilide värvi. 

Rõduklaasid valmivad alati täpselt sinu rõdu mõõtudes. Kui pakkumine sobib, siis tuleb meie meister ja mõõdab sinu rõdu veel kord üle, et kõik oleks kindel.

Pakume rõduklaase koos paigaldust.

Teostame töid üle terve Eesti.

Näidistega saad tutvuma tulla meie Tallinna ja Tartu kontoritesse. Ootame sind Valdeku 132, Tallinn ja Tähe 114, Tartu igal tööpäeval kell 8.00-16.30. 

Võta meiega ühendust

Vaata pilte tehtud töödest

Tagasi