• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Klaaspiirded tõstavad hoone väärtust

Klaaspiirded tõstavad hoone väärtust

Kuigi uus tundub tihtipeale parem olevat kui vana, ei saa lõpmatult vaid uue poole püüelda. Tuttuusi autosid ja tarbeesemeid osta ning uusi hooneid ehitada. See oleks koormav nii Sinu rahakotile, kui ka keskkonnale. Seega ‒ selle asemel, et muudkui maju ehitada, võiks ette võtta hoopis vanade hoonete renoveerimise. Väsinud majad saab seeläbi arhitektuurseks ja praktiliseks esteetikaks muuta. Näiteks muudavad klaaspiirded hoone välimust modernsemaks, õhulisemaks ja tõstavad hoone väärtust.

Klaaspiirded käivitavad väärtusliku doominoefekti

Vanad ja kulunud rõdud on lisaks sellele, et need on ebaturvalised, ka silmale nukrad vaadata ning veavad alla terve hoone väärtuse. Klaaspiirded lisavad aga majale vunki, huvitavat lisaväärtust ja dekoreerivad seda. Iga detail on osa suurest pildist ning rõdude välimus on osa hoone üldisest välimusest. Loe lähemalt, millised eelised täisklaaspiirdel on.

Korteri või maja rõdud kvaliteetselt ja esteetiliselt korda tehes kerkib doominoefektina esile võimalus oma kinnisvara eest ka tunduvalt kõrgemat hinda küsida. Sellisel juhul on tegemist investeeringuga tulevikku.

Millised projektid selleks sobivad?

 • Nõukaaegsed majad. Klaaspiirded muudavad märgatavalt omanäolisemaks muidu halli ja igavana mõjuvad nõukaaegsed paneelmajad. Lisaks fassaaditöödele, mis muudavad hoone välimust kui öö ja päev, on võimalik rõdudele paigaldada ka modernsed klaaspiirded. Need tõstavad hoone üldist väärtust, paraneb turvalisus ning tänu klaaspiiretele avaneb silmale ka tunduvalt esteetilisem pilt. Klaaspiirded on tänapäevased ja õhulised ning lisavad seeläbi aastakümneid vanale ning väsinud tüüpmajale lisasärtsu.
 • Uusehitised. Kui Sul on plaanis päris oma maja ehitada või suvila kallal kõpitseda, siis võiksid rõdude klaaspiirded olla osa strateegilisest ehitusplaanist. Nii ka uuemate kortermajade puhul, mis on samuti tüüp-projektide järgi projekteeritud. Ka siin võib klaaspiiretest palju abi olla, et seeläbi nii hoone kui rõdude head välimust rõhutada. Eesmärgiks on siin isikupärasem lahendus, mis hoone väärtust tõstab. Seega võiks uue maja ehitust planeerides olla tegemist pro-aktiivse investeeringuga tulevikku, sest mingil ajahetkel võib Sul tekkida soov oma korter maha müüa või välja rentida ja näiteks kodumajatusteenust pakkuda.

Klaaspiirded on lihtne ja vastupidav valik

Klaaspiirded

Täisklaaspiire on suurepärane lahendus, sest karastatud ja lamineeritud klaas on tänu oma tugevusele ise kandvaks elemendiks. Klaasist piirde lahendusi on Malmerkis kahte tüüpi kinnitustega: alaprofiiliga ja punkt-kinnitusega.

 1. Alaprofiil. Tegemist on ilma vahepostideta täisklaaspiirdega, mille kinnitamiseks on tarvis vaid alumiiniumist alaprofiili. Kinnitusviis võimaldab arhitektidel oma rõdude ideed palju tõhusamalt rakendada. Alaprofiili kasutamisel jääb fassaadil nähtavaks ainult klaasi pind, mis muudab selle väga atraktiivseks ja õhuliseks.
 1. Punkt-kinnitus. Punkt-kinnitused on minimalistlik ja elegantne viis klaaside kinnitamiseks rõdu- ja trepipiiretele, seintele ning erinevatele konstruktsioonidele. Kvaliteetse materjali ja professionaalse viimistlusega punkt-kinnituse näol on tagatud turvalisus ja vastupidavus.

Kui Sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis võta meiega kindlasti ühendust!

Tagasi