• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240

Meeskond

Pakkumised ja müük: +372 6599 247 (Tallinn); +372 7360 041 (Tartu)
Paigaldus: +372 6599 267 (Tallinn); +372 7360 041 (Tartu)
Hooldus ja garantiitööd: +327 53 61 3000 (Tallinn); +372 7360 041 (Tartu)

  • Mall Eensaar

    müügi- ja turundusassistent Tallinnas Mall Eensaar

    +372 6599 247 mall@malmerk.ee

  • Raigo Männamaa

    müügijuht, Põhja-Eesti Raigo Männamaa

    +372 6599 247 +372 53 328 141 raigo@malmerk.ee

  • Hannes Kalmus

    müügijuht, talveaiad Hannes Kalmus

    +372 6599 247 +372 5058 343 hannes@malmerk.ee

  • Jaak Sirp

    Rõdusüsteemide järelmüügi ja hoolduste juht, Põhja-Eesti Jaak Sirp

    +372 53 61 3000 jaak@malmerk.ee

  • Kaidar Kenk

    projektijuht, Lõuna-Eesti Kaidar Kenk

    +372 7360 041 +372 5060 837 kaidar@malmerk.ee

  • Jelena Aganits

    müügiassistent Tartus Jelena Aganits

    +372 7360 041 jelena@malmerk.ee

  • Henry Ristimägi

    tegevjuht Henry Ristimägi

    +372 6599 241 henry@malmerk.ee