• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Ootame oma toodetega tutvuma messidel Tallinnas, Tartus ja Stockholmis

Mess

Oleme oma usina meeskonnaga messiettevalmistustega lõpusirgele jõudmas ja ootame juba põnevusega klientidega kohtumisi!

Sel aastal osaleme aprillikuu jooksul kahel kodumaisel ja ühel välismaisel messil Rootsis.

 1. Eesti ehitab 2018 – 7. aprillil Eesti Näituste messikeskuses. Leiad meid messiboksis C-56.
 2. Maamess 2018 – 21. aprillil Tartu messikeskuses. Leiad meid messiboksis VP-338.
 3. Nordbygg 2018 – 13. aprillil Stockholmi messikeskuses. Leiad meid EAS-i ühisstendiga messiboksis C03:49.

Eesti messidel on elusuuruses tootenäidistena esindatud suurem osa meie toodetest: raamidega ja raamideta rõdu- ja terrassiklaasid, erinevad rõdupiirdeid, klaasvarikatused ning messikülastajate lemmikuks kujunenud talveaia näidis, mis on alati suurt melu tekitanud. Stockholmis keskendume rõdu- ja terrassiklaasidele ning rõdupiiretele.

 

Mis on teoksil?
2017. aastal alustasime kodulehele poolautomaatse päringutesüsteemi ülesehitamisega, mis kohe-kohe valmimas on ning jätkame tööd juurdekuuluva 3D-mudeli generaatori loomisega. Süsteem kiirendab oluliselt kliendipäringutele vastamist ja 3D-mudel loob kliendile tõetruu pildi tellitavast tootest. Jätkuvalt täiustame oma raamideta rõdu- ja terrassiklaaside süsteemi, tegeleme rõdude täisklaaspiirde ja madala alaprofiili lahendusega. Täiesti uue tootena plaanime välja arendada ka raamideta lükandmehhanismiga rõdu- ja terrassiklaasid, seega tasub meie tegemistel silma peal hoida!

 

Miks tulla messile?

Kohapeal on võimalik oma silmaga näha ja käega katsuda kõiki tooteid ning tutvuda erinevate süsteemide tööpõhimõtetega, et leida just Sinu kodule parim rõdu- või terrassilahendus. Samuti saavad messikülastajad tutvuda kasutajale otsest lisaväärtust pakkuvate rõdu- ja terrassiklaaside täiustustega, mida kuskil mujal veel avalikustatud ei ole! Meie professionaalne müügimeeskond annab vastused kõikidele küsimustele ja aitab teostada kodu mugavamaks ja hubasemaks muutmise plaanid. Anname väärt nõu ja eelarvelise hinnangu, palju võiks vajalik toode ja selle paigaldamine maksma minna. Täpsema hinnangu saame anda siis, kui võtad kaasa klaasitava ava ligikaudsed mõõdud.

 

Kohtumiseni messidel!

 

Tagasi