• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Rõdu klaasimine teeb sõpradega aja veetmise palju mõnusamaks!

Rõduklaasid 27Enamus meist veedab suurema osa ajast oma linnakodus. Vahva, kui on mõnus maakodu, kuhu vahel linnamüra eest pageda, kuid kiire elutempo juures sinna väga sageli ei jõuagi. Betoondžungli üheks kevad-suviseks rõõmuks, ja vahel ka päästerõngaks, on rõdu. Rõdu klaasimine on hea viis siinsest suveperioodist maksimumi võtta!

Toome seekordses blogis välja neli toredat üritust, mis aitavad linnakeskkonnas sõpradega ühiselt koos veedetud aega veel rohkem nautida.

Rõdu klaasimine muutub üha popimaks

Suvi on aeg, mil Eesti inimesed sõidavad mööda kohalikke väikelinnu ja põnevaid saari ringi, külastavad erinevaid teatri- ning muusikafestivale, käivad metsas matkamas ning naudivad aktiivset elustiili võimaldavat valget ja sooja aega.

Vahel on aga palju toredam pideva ringi tormamise asemel aeg maha võtta ning kodus külalisi vastu võtta. Suvisel ajal toas olla aga alati ei tahaks. Siis ongi hea, kui Sul on olemas ka rõdu, kuhu saab paigutada kergemat mööblit, vahva kaltsuvaiba, efektseid taimi vms, et ruum õdusaks muuta. Kuna aga meie ilmad on heitlikud, ei saa rõdul mööblit hoida ega päikeseloojangut igal õhtul nautida. Rõdu klaasimine on hea nipp, et rõdust endale mitmekülgselt praktiline lisaruum tekitada!

Toome välja neli vahvat ideed, mida klaasitud rõdul oma toreda sõpruskonnaga teha saab. Rõdu klaasimine annab iga ürituse puhul juurde praktilise mõõtme, misläbi ei kostu sisse linnamüra ega häiri halb ilm.

 • Sõbrannade puhkepäeva brantš. Pole midagi vahvamat, kui ilusal päikesepaistelisel päeval koos sõbrannadega oma linnakorteri rõdul istuda ja pošeeritud mune, kolmnurkseid kurgi- ja lõhevõileibu, tassikooke ja muud head-paremat nautida. Joogiks paku lisaks kohvile või teele ka värskelt pressitud mahla, tervislikke smuutisid või – miks mitte – vallatut mimosat!
 • Lauamängumaratonid. Kõige lõbusamad sõpruskonna õhtud mööduvad ikka laua- või seltskonnamänge mängides!
 • Poiste sigari ja viski õhtud. Muidugi võib ka õlut, teed või karastusjooke juua ning sigareid üldse mitte suitsetada. Väga äge oleks ju ka niisama pokkerit mängida.
 • Kunstipäevakud. Ühiselt millegi loovaga tegelemine tugevdab sõprussuhteid ning kingib osalistele toredaid mälestusi. Järgnev kõlab nüüd küll kui üks suur ja rasvane klišee, aga ilusat päikeseloojangut klaasikese veini kõrvale on ikka päris nauditav vaadata ja veel lõõgastavam seda maalida. Või savist kausse voolida. Või sooja tekki mässituna rõdul istuda, linna helisid taustaks kuulata ning midagi toredat heegeldada.
rõdude klaasimine
Tartu mnt 50a

Rõduklaasid Malmerk Klaasiumist

Kui Sa soovid oma rõdu ära klaasida, siis võta meiega ühendust. Malmerk Klaasium pakub ainulaadset CE-sertifitseeritud rõduklaasimissüsteemi, mis on arendatud ja disainitud Eestis ning täieneb vastavalt kohalikele vajadustele. Nii saad Sa kindel olla, et Sinu rõdu ja seal hoitavad esemed on hästi hoitud.

Vaatame nüüd ka spetsiifilisematesse nurgatagustesse ja uurime, kuidas klaassüsteem välja näeb.

Rõduklaasimissüsteem koosneb ülemisest ja alumisest alumiiniumist juhtprofiilist. Klaas on karastatud ja lihvitud servadega, klaaside vahel on PVC-tihendid. Süsteemi lukustamiseks on olemas alumine riiv ja ülemine nöörist tõmmatav turvalukk, mis võimaldab esimest klaasi panna tuulutusasendisse. Nii saad Sa lämmil suvepäeval rõdu õhutada ja sealsetele taimedele värsket õhku lasta.

Loe rõduklaaside tehniliste andmete kohta lähemalt siit.

Kui Sa soovid klaasitud rõdu, et seal oma sõpradega koos aega veeta, siis võta meiega ühendust! Muuda oma suvi meeldejäävaks.

Tagasi