• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Rõdukardinad – hea viis, kuidas kaitsta oma rõdu ja terrassi päikese ja võõraste pilkude eest

Igatsed oma rõdule või terrassile rohkem privaatsust? Uudisena on meie tootevalikusse lisandunud rõduklaaside kardinad. Tegemist on täiesti uue just välitingimustesse mõeldud kardinalahendusega Eesti turul, mida saab tellida endale sobivas mõõdus ning paigaldada raamideta terrassiklaasidele, rõduklaasidele, klaasist katustele kui ka rõdupiiretele. Rõdukardin on maitsekas stiilielement, mis lisab aktsenti, kaitstes rõdu või terrassi nii päikese kui ka võõraste pilkude eest.

Lisa oma rõdule või terrassile privaatsust

Rõduklaaside kardinad on hea viis, kuidas muuta oma klaasitud rõdu või terrass privaatseks ja õdusaks puhkealaks. Enam ei pea sa muret tundma uudishimulike naabrite või võõraste pilkude eest. 

Kardinatega saad katta nii terrassiklaase, rõduklaase kui ka piirdeid, tänu millele võid end tunda täiesti privaatselt.

Hea alternatiiv teistele rõdukatetele

Sageli kaetakse läbipaistvad rõduklaasid ja rõdupiirded bambuse või mõne muu materjaliga. Nüüd on sellele olemas parem alternatiiv – rõdukardinad.

Lõpptulemus jääb viimistletum ja oluliselt kaunim kui bambus, koormakate, võrk, UV-kile või ükskõik mis muu materjal, mida kortermajade rõdudel kohtame.

Rõdukardinad sobivad mistahes kinnisele klaasile või kokkulapatavale avatavale süsteemile. Avatavate rõduklaaside puhul käib kardin klaasi külge profiilide abil, tänu millele seisab kardin kindlalt paigas ja seda ei ole tarvis klaaside kokku lappimiseks eemaldada.

Reguleeri päikest ja kuumust

Rõduklaaside kardinad on disainitud välitingimustesse ja on valmistatud kangast, mis aitab päikest ja kuumust reguleerida.

Tänu kahte pidi toimivale liikumissüsteemile saab rõdukardinaid päeva jooksul mugavalt üles-alla reguleerida. Rõdukardinad taluvad niiskust ja on pestavad. Materjal on õhuke, ent vastupidav ja valikus on nii poolläbipaistvad kui ka täielikult katvad kangad.

Kardinaid saab kasutada ka klaaskatusel

Eesti kliimas on sageli päikesepoolsel rõdul ja terrassil liiga palav. Rõdukatuse kardinad aitavad piirata keskpäevast päikest ja reguleerida temperatuuri. Nii saad kardinatega nautida rõdul ja terrassil viibimist igal kellaajal ja sõltumata päikese trajektoorist.

Rõdukardinate paigaldus käib lihtsalt

Rõdukardinaid saab paigaldada igat tüüpi klaasitud rõdudele ja terrassidele. Rõdukardinate paigaldus käib kiirelt ja lihtsalt.

Kardinakangad on saadaval nii poolläbipaistvatena kui ka katvana. Peamine erinevus on selles, kui palju tänavalt rõdule või terrassile sisse on näha. Poolläbipaistva kangaga jääb tulemus kergelt läbikumav.  Soovides täielikku privaatust, siis tasub eelistada katvamaid kangaid.

Rõdukardinate toonivalik võimaldab sul kardinad sobitada täpselt oma rõdustiili ja fassaadiga. Saadaval on erinevad valged toonid, hallikad, beežid ja ka mustad. Valida saab erinevat tooni profiilide vahel.

Kuidas tellida

Rõdukardinate tellimiseks võta ühendust meie müügiesindajaga. Kardinaid saab tellida nii koos uute klaasidega kui ka juba paigaldatud klaasidele, rõdupiiretele, terrassiklaasidele ja klaaskatustele.

Rõdukardinad valmistatakse millimeetri täpsusega vastavalt klaasi mõõtudele. Edasta meile klaaside mõõdud või kutsu koju meie spetsialist, kes mõõdab klaasid ja aitab leida sobivad kangatoonid ja profiilid.


Soovid rohkem infot?

Küsi rõdukardinate pakkumist meie müügiesindajalt.

Tagasi