• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Et suvi ei läheks luhta: kvaliteetsed terrassid Tartus

LINDH Arkitektur
LINDH Arkitektur

Terrass on eestlase jaoks pea sama oluline kui must leib. Terrassil saab aega veeta, kui ilm käest ära kisub või siis, kui juulikuine päike liiga teravalt kõrvetab. Lisaks pealinna verandadele on meie eesmärgiks ka kvaliteetsed terrassid Tartus. Tellimise protsess on küll sama nagu Tallinnas, kuid käime selle teekonna sellegipoolest läbi. Nii on meil kõigil ühtne pilt silme ees.

Kuhu terrassid sobivad?

 • Eramajad
 • Suvilad ja maamajad
 • Äripinnad, nt kohvikud, restoranid ja, miks mitte, ka poed ja muud äripinnad

… ja kuna ilm on siinmail üsna hektiline, siis soovitame terrassid ära klaasida. Nõnda saab halva ilma eest peidus olles siiski värsket (suvist) õhku nautida.

Nüüd, kui on selge, et suve kordaminekuks on tarvis klaasitud verandat, peaks ära otsustama, kas see peaks olema raamidega või raamideta.

Raamidega või raamideta terrass?

Raamidega süsteem on vastupidav ja seda on lihtne paigaldada. See koosneb alumiiniumprofiilidest valmistatud moodulitest ja nende sisse paigutatud klaasidest. Hoolega läbimõeldud süsteemi klaasmoodulid liiguvad liigutamisel sujuvalt üksteise taha. Tegemist on vastupidava klaasiga, mida on kerge hooldada ja mis sobib pea kõikidele terrassidele.

Moodulitel on n-ö tuulelukud (tänu sellele ei saa mooduleid väljastpoolt eest ära tõsta) ja harjastihendid. Viimane summutab väljast kostuvat müra ja muudab terrassi tolmu- ning veekindlamaks.

Aga raamideta süsteem? Tegemist on minimalistlikuma lahendusega ja sobib seega neile, kellele meeldivad puhtad klaasitud pinnad. Süsteem koosneb samuti ülemisest ja alumisest juhtprofiilist ning horisontaalrullikutega varustatud klaasidest nende vahel. Seda on võimalik terrassi eest täielikult eest ära lükata. Klaas on vastupidav, turvaline ja kerge hooldada.

NB! Tegemist on ainsa Eestis disainitud ja valmistatud raamideta terrassiklaaside süsteemiga, mis areneb vastavalt kohalikule vajadusele!

Nagu näha, siis on kahe süsteemi peamiseks erinevuseks alumiiniumist raamid. Valikul mängib seega rolli pigem isiklik maitseeelistus.

Järgmine etapp oma parima suve kujundamisel on terrassiklaaside tellimine.

KlaasverandaTerrassid Tartus: kus ja kuidas klaase tellida?

Kui Sa ei ole selles veel täielikult veendunud, et Sinu maja (või suvila) vajab klaasitud terrassi, siis tule tutvu meie tootenäidistega Malmerki kontorites Tallinnas ja Tartus (vastavalt Valdeku 132 ja Tähe 114). Vastame küsimustele ning räägime kaasa. Oskame soovitada ka häid meistreid, kes ehitavad valmis vundamendi ning terrassipõranda.

Kui otsus langetatud ja detailid välja valitud, siis anname Sinu tellimuse sisse. Tootmine käib kõik kohapeal Eestis. Loomulikult viime me alustatu alati lõpuni ning tegeleme ka paigaldusega. PS! Raamidega süsteeme on võimalik ka ilma paigalduseta tellida.

Nüüd ei jää üle muud, kui suve täiel rinnal nautida! Kutsu külalised külla ja veeda klaasitud terrassil aega ka siis, kui õues ladinal vihma sajab!

Loe kindlasti ka selle kohta, kuidas terrassil vahvaid laste pidusid korraldada ja millised on peamised küsimused, mis inimestel seoses terrasside ehituse ja klaasimisega tekivad.

Soovid endale klaasitud terrassi? Võta meiega ühendust ja teeme ära!

Tagasi