• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Klaasist aiapaviljon pakub mugavust ja silmailu

Aiapaviljon on peahoonest eraldatud väike aiamaja. Modernsemad aiapaviljonid on üldjuhul varustatud klaasist seinte ning mõnikord ka klaasist katusega. Moodsamad lahendused pakuvad aiale elegantse ja avara lisahoone, tõstes seeläbi ka krundi üleüldist väärtust. Peamiselt kasutatakse aiapaviljone puhkamiseks, taimede kasvatamiseks või isegi kodukontorina. Peamised klaasist aiapaviljoni eelised on tema pakutav kaitse nii tuule, vihma ja sademete eest, säilitades samaaegselt avaruse ja õhulisuse.

klaasist-aiapaviljon-varjualune

Inspireeriv keskkond tööks ja puhkuseks

Lisaks oma luksuslikule väljanägemisele ja silmailu pakkumisele on klaasist aiapaviljon või talveaed praktiline pind nii töötamiseks kui ka puhkamiseks.

 • Suurepärane keskkond loometööks. Klaasist aiapaviljon võib tänu oma avarusele pakkuda vägagi inspireerivat keskkonda. Selline õhuline varjualune on igati sobilik näiteks kitarri harjutamiseks või maalimiseks. Kui lahtine veranda muutub vihma tulekul kasutuks pinnaks, siis aiapaviljoni pihta krõbisev vihmasadu võib olla isegi inspireeriv. 
 • Mõnusad veiniõhtud parimate sõpradega. Kaunilt valgustatud aiapaviljon või talveaed on õhtuhämaruses tõeliselt romantiline ruum, kus sõprade või kallimaga aega veeta.
 • Õdus ja avar paik mediteerimiseks. Õdus aiamaja on laialdaselt kasutusel kui mediteerimise või jooga templina. Paviljon või talveaed pakub kaitset nii liigsete sademete, tugevama tuule ja isegi ebameeldiva müra eest.
 • Kuulata vihma krõbinat. Klaasist aiapaviljonid on igati sobilikud lihtsalt hetke nautimiseks ja vihmasaju krõbina kuulamiseks. Garanteerime, et meie klaasist aiapaviljoni katus kõlab koos vihmaga väga kaunilt. 
 • Meeleolukas lauamänguõhtu. Klaasitud seintega varjualused pakuvad kaitset tüütute putukate eest. Pikka Monopoli turniiri ei ole vaja sääskede või herilaste saabudes tuppa kolida. 
 • Avar ruum hommikusöökideks. Aiapaviljonid on ideaalsed hommikukohvi või hoopis pannkookide nautimiseks. Perega veedetud kvaliteetaeg on kõige tähtsam.
 • Unikaalne koht kodukontoriks. Värske õhu ja avara olemusega pind sobib kodukontoriks suurepäraselt. 
 • Erinevate taimede kasvatamiseks. Lisaks klassikalistele kasvuhoone taimedele nagu kurk või tomat, on muutunud üha populaarsemaks ka troopilised taimed, nagu draakonipuu või palmid. Roheline džungel keset linna võib olla tõeliselt rahustav enese laadimise paik.

Aiapaviljoni ja talveaia sisustamine

talveaed-aiapaviljon-varjualune

Aiapaviljoni ja talveaia sisustamine

Kindlasti enne aiapaviljoni kujundamist tuleks läbi mõelda selle kasutusvõimalused ja üldisem kontseptsioon. Kui üldpilt on juba selgem, liigub sisustamise protsess kiiremini ning oled juba sammukese lähemal kaunile paviljonile.

Lopsakas džungel sinu kodus

Juhul kui teile meeldib rohelus ning vajate pisut troopikat siia halli argipäeva, siis rohkete troopiliste taimede kasvatamiseks on aiapaviljon või talveaed ideaalne paik. Suured taimed nagu draakonipuu on võimsad ning kergesti hooldatavad. Aiapaviljoni klaasist seinad ning katus kaitsevad teie linnadžunglit röövikute ja muude putukate eest.

Praktiline pind praktilisele inimesele

Kiire elutempo vajab kiiret reageerimist. Kui näeksid vajadust, et lisaks lõõgastumisele kulub aiapaviljoni lisapind ära ka asjade hoiustamisel, siis soovitame kaaluda kokkupandavat mööblit. Vajadusel saab nii toolid kui lauad kokku voltida ning ruum kerge vaevaga ümber kujundada. Tänapäeval on mööbli valik väga suur ning ka kokkupandavad lahendused on kvaliteetsed ja kaunid.

Aiapaviljon minimalismi austajaile

Skandinaavia stiilis minimalistlik ja nurgeline sisustus võib mõjuda tõeliselt rikkalikuna. Maitsekalt valitud mööbel ning hästi läbi mõeldud funktsionaalsus hoiab ruumi korras ning on kergesti hooldatav. Ruumi tühjuse ja korrapärasuse saab suurepäraselt katta valgustusega. Kasutust võivad leida värvilambid või isegi jõulutuled.

Seega kui Sul on plaanis talveaia ehitus, siis võta meiega ühendust! Ühendust soovitame võtta pigem varajases faasis siis saame nõu ja jõuga abiks olla! Aitame Sul nii planeerida kui teostada terrassi ehitust.

Tagasi