• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Klaasitud rõdu pakub kaitset rõdumööblile!

Rõdude klaasimine pakub suurepärast lisakaitset teie majale ja varale. Kui avara rõdu lahenduse puhul võivad tormised ilmad rikkuda ära rõdu pinna ja mööbli, siis klaasitud rõdu lahendab selle probleemi. Kaunilt kujundatud ja klaasitud rõdu võib olla tõeliselt luksuslik lisapind kontorisse või koju. Klaaside kaitsev olemus muudab rõdu hoolduse lihtsaks. Samuti annab rõdude klaasimine välisfassaadile elegantse väljanägemise. Vaata Malmerk Klaasium tehtud töid siit.

rõduklaasid kaitsevad mööblit

Klaasitud rõdu kaitseb rõdumööblit ja -pinda

Suurlinnades võib maitsekalt disainitud rõdu olla tõeliselt õdus peidupaik liigse müra ja kära eest. Rõdu pind on suurepärane paik näiteks mediteerimiseks, jooga tegemiseks või lihtsalt enese kogumiseks. Enda unelmate rõdu loomine on aga küllaltki kulukas ettevõtmine ja avatud rõdu lahenduse puhul tekib ka küsimus “mida teha rõdumööbliga hooaja välisel ajal?”. Lumi ja niiskus rikuvad tõesti kauni ja värske rõdu mööbli kiirelt. Mööbli värskena hoidmine tähendaks vajadust lisa hoiuruumi järgi, mis on taaskord ekstra kulu. Rõdu klaasimine aga lahendab selle probleemi. CE-sertifikaadiga rõduklaasid kaitsevad  rõdumööblit lume, vihma ja lörtsi eest ning sellise lahenduse puhul ei ole vaja ka hooaja välisel ajal mõelda rõdu mööbli liigutamise peale. Rõduklaasid kaitsevad rõdu pinda ka tolmu eest, mis tähendab vähem aega koristusele ja puhastusele. Klaasitud rõdu ei tähenda kindlasti seda, et rõdu jääbki nüüd kinniseks. Malmerk Klaasium Eestis disainitud rõduklaase on võimalik lihtsa vaevaga ja tööriistavabalt ühele rõdu poolele kokku voltida. Klaasitud rõdu pakub eelkõige kaitset teie investeeringutele, muudab elu mugavamaks ja rõdu aasta läbi kasutatavaks.

Rõduklaasid pakuvad kaitset

Klaasitud rõdu pakub privaatsust

Õdusa vaatega ja muidu mõnus rõdu pind võib suurlinnades saada rikutud liigse liikluse või lehepuhurite müra poolt. Samuti võib teie privaatsus olla rikutud liigse asustuse tõttu. Rõduklaaside valikus on mitmeid toonitud klaase. Tumedam klaas pakub privaatsemat olemist, et saaksid ennast mugavamalt tunda. Samuti pakuvad rõduklaasid suurepärast lahendust müra probleemile. Kvaliteetsed CE-sertifikaadiga klaasid aitavad rõdule suubuvat müra suurepäraselt blokeerida.

Kuidas kujunevad hinnad

Kuna iga rõdu on oma olemuselt erinev, kujuneb ka nende klaasimise hinnad pisut erinevalt. Rõduklaaside hind sõltub suuresti rõdu kujust ja suurusest. Samuti arvestame hinnapakkumisse sisse objekti keerukuse. Kaarja kujuga rõdu klaasimine on üldjuhul keerukam.

Erinevad valikud kujundavad hinna

• kasutatavate klaaside paksus – standardina kasutame kortermajade rõdudel kas 6- või 8-millimeetrist klaasi.
• klaaside toon – kortermajade rõdude klaasiminetoimub enamasti kirka läbipaistva klaasiga, kuid võimalus on valida veel pronksikarva või hallika tooni vahel.
• profiilide värvus – kasutame profiilide värvimisel RAL-pulbervärvi, kuid erinevatel värvidel on ka varieeruv hinnaklass.

Täpsemad tehnilised andmed rõduklaaside kohta leiad siit.
Kui oled otsustanud rõdu klaasimise kasuks – saada meile päring oma rõdutüübi või mõõtudega ja meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Tagasi