• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Klaasitud terrass lisab kodule elegantsust

Terrass

Mõnusad soojad suveõhtud perekonna või sõprade seltsis ei ole enam kauge tulevik. Ilusate ilmade saabudes tahaks ju üha enam aega veeta õues ning koos oma lemmikute inimeste ja loomadega kõiki neid kauneid hetki jagada. Kahjuks on Eesti kliima aga ka suvisel perioodil küllaltki heitlik ning vihmaste ilmade puhul tuleb oma lemmikud kaasa võtta ja tagasi tuppa kolida. Suurepärase lahendusena sellele probleemile pakub Malmerk välja terrassi klaasimise. Klaasitud terrassid on lisaks oma elegantsele olemusele ka äärmiselt praktilised. Kehva ilma korral on vaid mõne liigutusega võimalik muuta oma terrass ilmastikukindlaks, naturaalse valgusega puhkealaks.

Klaasitud terrassid pakuvad kaitset nii vihma kui ka putukate eest

Kui soovid oma suve täiel rinnal nautida, ilma et peaksid muretsema kehva ilma pärast on klaasitud terrassid just Sulle. Lisaks meie kodumaal ühele tüütumale probleemile, milleks on sääsed, pakub klaasitud terrass lahendust ka paljudele teistele ebameeldivustele. Klaasitud terrassi ehitus on küll pisut kallim kui avatud terrassi, kuid terrassiklaaside hinnad ei ületa kindlasti kaotatud suviste elamuste väärtust.

Ilusad terrassid

Kinnised terrassid on kergemini hooldatavad. Tugevate tuulte hoogudega võib lennata terrassile igasugust ebavajalikku prahti – oksad, lehed või tolm. Avatud lahenduse puhul tuleb seega sealset mööblit ja põrandat tihti puhastada. Ilusad terrassid on aga hästi hoitud ja puhtad. Klaasitud terrassi hooldus ei ole seevastu nii tülikas ja seda ebameeldivat tegevust ei pea nii sagedasti ette võtma.

Klaasitud terrassid vähendavad müra. Möödasõitvate autode, valjuhäälsete laste või naabrimehe uue muruniiduki lärm võib õdusa suveõhtu meeleolu küll ära rikkuda. Seega võidavad klaasimisest kõige enam just terrassid Tallinnas ja selle lähiümbruses. Elades mürarikkas piirkonnas, pakub kinni ehitatud terrass õndsat ja rahulikku keskkonda. Seda tüüpi terrassid sobiksid seega suurepäraselt oma mõtete kogumiseks või koguni mediteerimiseks.

Klaasiga terrassid on hubased ka vihmase ilmaga. Mõnusaid suveõhtuid ei ole vaja vihmase ilma tõttu siseruumidesse kolida. Malmerk Klaasiumi  6, 8 või 10 mm paksused karastatud kirkad klaasid kaitsevad seltskonda suurepäraselt nii vihma kui ka tuule eest. Veelgi hubasema meeleolu loomiseks on peo peremehel võimalik valida ka erinevates värvides toonklaaside vahel.

Kinnised terrassid on avatud terrassid. Õnneks pakub Eestimaa kliima aeg ajalt ka selgeid ja päikesepaistelisi päevi. Sellisel puhul saab juba varasemalt ilmastikukindlaks ehitatud terrassi lihtsa vaevaga lahti voltida. Raamidega klaasid on aga võimalik terrassi ühele servale kokku lükata. Raamitud ja raamideta terrassiklaasidest räägime täpsemalt artikli teises pooles.

Puhas joon või karakteriga lahendus

Terrassid Tallinnas ja üle Eesti - suletud ning avatud

Malmerk Klaasium esindab kahte enim tuntud suunda – raamidega või ilma raamideta terrassklaasid. Kui vaadelda kummagi funktsionaalsust, siis suurt vahet neil ei olegi. Pigem peitub erinevus disainis – tuleb oma visioon paika saada ja selle järgi tegutseda.

Raamidega terrassid

Erinevatest moodulitest koosnev raamidega lükandsüsteem võimaldab ühe liigutusega kõik klaasmoodulid korraga avada ja terrassi äärde kinni lükata. Raamidega lahendusel jooksevad terrassi klaasidest vertikaalselt läbi stiilsed raamid, mis aga lisavad terrassile huvitava karakteriga elegantse välimuse. Samuti on seda tüüpi terrasside hooldus väga lihtne.

Raamideta terrassid

Suletud, pool avatud ja avatud terrassid

Kui terrassi välimusel tahetakse hoida minimalistlikumat või puhtamat joont, siis soovitame teha oma valik just selle lahenduse poolt. Samuti ei piira sedasorti süsteemi puhul vaadet vertikaalsed raamid. Kuna raamideta lahendusel ei toetu klaas maapinna peale, on selle paigaldamine aga natukene keerulisem.

Täpsemad tehnilised andmed raamidega terrasside kohta leiad siit ja kõik vajalik raamideta terrasside kohta on kättesaadava siit. Kui oled otsustanud terrassi klaasimise kasuks – saada meile päring oma terrassi mõõtudega ja meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Tagasi