• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240

Raamideta terrassiklaasid

Tegemist on ainsa Eestis disainitud ja valmistatud raamideta terrassiklaaside süsteemiga, mis areneb vastavalt kohalikule vajadusele!

Toode on identne rõduklaasimissüsteemiga ja koosneb ülemisest ja alumisest juhtprofiilist ning horisontaalrullikutega varustatud klaasidest nende vahel. Rullikute ja profiilide konstruktsioon võimaldab klaase üksteise järel liigutada. Klaaside avamist alustatakse äärmisest klaasist pöörates seda 90 kraadi sissepoole, järgnevad klaasid liiguvad äärmise klaasi kohale ning avanevad samamoodi sissepoole pöörates. Lõpptulemusena saab klaasid nagu raamatulehed sissepoole seina äärde kokku lükata ja terve terrass on tervikuna avatud.

Materjal ja tehnilised andmed

section_klm10Süsteem koosneb 500 – 700 mm laiustest klaasidest. Terrasside klaasimisel kasutatakse 8 või 10 mm lihvitud servadega karastatud klaase, mis purunemise korral lagunevad graanuliteks. Viimased on ohutud ega tekita vigastusi. Võimalik on valida kirka – läbipaistva ja toonitud klaasi vahel.

Terrassiklaaside süsteemi saab kasutada nii sirgete, erinevat suurust nurkadega kui ka kumera perimeetriga terrasside klaasimiseks. Taoline süsteem on ilma vertikaalprofiilideta ning ei muuda maja fassaadi välisilmet. Süsteemi suureks eeliseks ongi valgust varjavate raamide puudumine ning võimalus nurkadega terrassi puhul klaase üle nurga sõidutada. Kuna tegemist on ühekordsete klaasidega loetakse seda „külmaks“ süsteemiks, kuid vaatamata sellele säilitab see terrassil soojuse ja hubasuse igal aastaajal.

Soovi korral saab sirgete terrasside puhul alumist juhtprofiili (44×50 mm) uputada põrandasse nii, et see ei jääks põranda tasapinnast kõrgemale.

SÜSTEEMI AVANEMINE

klm-terrass-11 klm-terrass-12 klm-terrass-13

Lukustus

frameless-terrace-glazing-lockRaamideta terrassiklaaside standardlukustus toimib alumise riivi ja ülemise lapseluku näol. Kuna tihtipeale soovitakse terrassiklaase avada ka väljastpoolt, siis on alternatiivina võimalik esimene klaas muuta klaasukseks lingiga luku abil (võtmega või nupuga). Klaaside lihtsamaks liigutamiseks on võimalik igale klaasile lisada ka käepidemed (nupud).

Tule tutvu ka toote näidistega meie kontoris (Valdeku 132, Tallinn ja Tähe 114, Tartu) igal tööpäeval kell 8.00-16.30. Töid teostame aastaringselt üle Eesti!

Küsi personaalset pakkumist!