• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Kodukontor rõdul – rõdu kujundamine kontoripinnaks

Kodukontor rõdul

Praegusel keerulisel perioodil on väga suur osa Eesti tööandjatest teinud otsuse, et võimalusel toimuks töö kodus. Mugavalt dressipükstes ja sülearvutis töötamine võib esmapilgul tunduda lausa meeldivana, kuid pikemas perspektiivis tekitab selline töö kodukontoris suure tõenäosusega mitmeid probleeme. Kehvasti optimeeritud kodukontor tekitab segavaid faktoreid ning rõhuv töökeskkond rikub stabiilse töörutiini. Kõige selle tagajärjel langeb kodukontori töö kvaliteet ning ka enese motivatsioon. Rõhuva töökeskkonna parandamiseks pakub Malmerk omalt poolt välja innovaatilise lahenduse – miks mitte luua oma rõdust suurepärase vaatega kodukontor või kuidas meie seda nimetame “rõdukontor”.

Kodukontor – loo omale naturaalse valgusega töökeskkond

Korralik töökeskkond on konditsioon, kus inimesed saavad teha oma tööd ideaalsel, turvalisel, tervislikul ja mugaval viisil. Köögilaua taga hommikumantlis töötamine ei ole kindlasti järjepidev töökeskkond. Jordaania ülikooli korraldatud uuringute kohaselt loetakse töö juures kõige olulisemaks aspektiks puhta õhu ja naturaalse valguse olemasolu. Just seda viimast punkti peame ka meie kõige olulisemaks. Rõdude klaasimine annab aga suurepärase võimaluse luua omale ideaalne kodukontor naturaalse valguse käes. CE-sertifitseeritud rõduklaasid kaitsevad rõdu heitliku ilma eest ning seetõttu on rõdu sisustamine mugav ja ohutu. Kuna raamideta rõduklaaside süsteem ei ole päris 100% hermeetiline, tasub silmas pidada, et tugevate tormituultega võib rõdule pisut niiskust tulla.

Malmerk Klaasiumi süsteem sobib igat suurust ja tüüpi rõdudele

Eestis välja arendatud ja disainitud rõdusüsteemi abil on võimalik muuta igat suurust ning tüüpi rõdu enda unistuste kodukontoriks, mis on varustatud naturaalse valguse ja värske õhuga. Sellise avara tööruumi abil on kodus töötamine meeldivam ja tervislikum. Kuna meie väljatöötatud süsteemis puuduvad vertikaalsed profiilid, siis ei muuda rõdu kinniehitamine hoone välimust, vaid annab välisele fassaadile pigem luksusliku väljanägemise. Samuti väheneb oluliselt tuppa kostuv tänavamüra.          

Rõdu kujundamine kontoripinnaks

Rõdu kinniehitamine on eluaegne investeering

Praeguse keerulise perioodi lõppedes ning elukorralduste normaliseerumisel ei jää äsja loodud valgusküllane kodukontor asjatult seisma, vaid leiab oma otstarbe aastaringselt. Meie süsteem lubab rõdul pakutavad võimalused maksimaalselt ära kasutada. Kui avatud rõdu on võimalik nautida päikesepaistelistel ilmadel, siis vihmase ilmaga muutub ta justkui kasutuks pinnaks. Sellisel pinnal ei ole meeldiv aega veeta ning puudub võimalus rõdu aastaringselt kasutada. Klaasitud rõdul on seevastu võimalik värsket õhku nautida iga ilmaga ning vajadusel on võimalik klaasitud rõdu lihtsa vaevaga avada.

Lisaks pakub rõdude kinniehitamine veel mitmeid eeliseid:

        •    rõdude kinniehitamine tõstab kodu soojapidavust;

        •    muudab rõdud aastaringselt kasutatavaks;

        •    klaasitud rõdud tõstavad kodu väärtust ja turvalisust;

        •    rõdude kinniehitamine hoiab eemale linnud;

        •    rõdude kinniehitamine lisab kodule juurde kasulikku pinda;

Täpsemad tehnilised andmed rõduklaaside kohta leiad siit.

Kui oled otsustanud rõdu klaasimise kasuks – saada meile
päring oma rõdutüübi või mõõtudega ja meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.


Tagasi