• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Mis juhul valida endale klaasitud rõdu?

1. Kui tahad olla ilmast sõltumatuklaasitud-rõdu-malmerk

Elada korteris, kus on rõdu, on tänapäeval suur boonus. Küll aga tasub sellise boonuse olemasolu korral mõelda läbi kas kõik rõdu pakutavad võimalused on maksimaalselt ära kasutatud. Avatud rõdu lubab ühe sammuga astuda värske õhu kätte, seevastu vihmastel päevadel muutub ta jällegi ebapraktiliseks kasutuks ruumiks. Ilusat suvevihma saab nautida klaasitud rõdul, kus ise kuivaks jäädes võib kasvõi vihmatantsu teha. Ei tasu ka unustada, et klaasitud rõdul saab teha kõik klaasid lahti ning üle ääre igas ilmakaares piiluda. 

 

2. Kui sulle on oluline hoiuruum

Inimesele, kelle jaoks igasugune hoiustamis- ja lisaruum on tähtis, on klaasitud rõdu lausa kohustuslik. Mida tihedamalt asustatud paigas sa elad, seda suuremat väärtust iga ruutmeeter ladustamisruumi endas kannab. Võttes arvesse meie ilusat Eestimaad ja siinset nelja hooaega, siis võib avatud rõdu puhul vähemalt poole aastast arvestada rõdu kasutuskõlbmatusega. Klaasitud rõdu kaitseb ka südatalvel kõike moosipurkidest jalgratasteni. Ainult külmakartlikud esemed tuleb tuppa peitu viia. 

 

3. Kui sa eelistad koristamise asemel muid asju teha

Aeg on kõige väärtuslikum ressurss, mis meil on. Samuti naudime me kõik kodu mis on puhas ja korras. Paratamatult nõuab kodu korrashoidmine oma aja. See ei tähenda, et ei tasuks kasutada ära nippe, mis puhtuse hoidmist hõlbustavad. Ei – me ei räägi robottolmuimeja viimisest rõdule. Palju efektiivsem on ennetada ilmastikuolude halba mõju oma rõdu korrale. Klaasitud rõdu hoiab kinni tuule, lume, vihma, tolmu ja hoiab rõdu puhtana. Ei tasu alahinnata ka lindude tekitatavat reostust, mille puhastamine ei ole just kõige meeldivam ajaveetmise viis. Parem paigalda rõduklaasid ja tegele koristamise asemel rõdu kaunistamise või mõne oma lemmikhobiga.

 

klaasitud-rõdu-malmerk4. Kui sul on lapsed või lemmikloomad

Avatud rõdu äärele on mõnus toetada ja ringi vaadata. Nii lapsevanemad kui lemmikloomade omanikud peaksid aga mõtlema avatud rõdust kui ohutsoonist. Teadagi meeldib lastele ronida ja ringi uurida. Klaasitud rõdu lubab sinu lapsel vaadata üle rõdu ääre ilma, et süda saapasäärde vajub. Kuumal suvepäeval on arusaadav soov jätta rõduuks lahti ja korterit õhutada. Korteris ringiluusivat kassi huvitavad aga päikesekiirtest rohkem vaenlased kajakas ja tuvi. Klaasitud rõdu saad asetada tuulutusasendisse ja ühtlasi kaitsta hüppavat kassi tema enda uljakuse eest. Ka ebameeldivamad lemmikloomad nagu mesilased ja herilased hoiab klaasitud rõdu teisel pool piiri.

Kui need neli põhjust valida klaasrõdu kõnetavad sind, siis edasi on lihtne – saada meile päring oma rõdutüübi või mõõtudega ja meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Täpsemad tehnilised andmed rõduklaaside kohta leiad siit

Kui soovid näidistega tutvuda, saad seda teha E-R kell 8.00-16.30 meie kontoris Tallinnas (Valdeku 132) või Tartus (Tähe 114). 

Tagasi