• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Päringu tegemine – kuidas tagada kiirem suhtlus ja täpsem hinnapakkumine?

päringu esitamineKui oled otsustanud rõdu- või terrassiklaasid, varikatuse või muu toote tellida ja hinnapäringu ära saadad, soovid tõenäoliselt võimalikult kiiresti vastust saada. Et saaksime juba enne kohale tulemist ja objekti ülevaatamist esialgse hinnangu anda, on meil vaja võimalikult palju informatsiooni. Järgnevalt oleme kirja pannud, millele päringuvormi täites tähelepanu pöörata, et tellimise protsess oleks võimalikult kiire ja mugav.

Telefoninumber – kui sisestad oma telefoninumbri, saame vajadusel kiiresti ühendust võtta ja lisainformatsiooni küsida. Praktika näitab, et telefoni teel on see protsess oluliselt kiirem kui e-kirju vahetades.

E-maili aadress – kindlasti veendu, et e-posti aadress saaks õigesti kirja. Saadame sinna esmase hinnapakkumise ning hiljem ka lepingu ja vajadusel muu informatsiooni.

Objekti asukoht – kui kirjutad täpse maja aadressi, saame selle vajadusel Google’i kaardilt järele vaadata ja veenduda, et esmane hinnapakkumine vastab rõdutüübile. Ainuüksi Tallinnas on üle 20 erineva tüüprõdu, mistõttu lihtsalt piirkonnast kirjutamisest ei piisa.

Vanade raamide eemaldamine – vanad raamid tuleb eemaldada enne, kui saame rõdu täpsed mõõdud võtta ja töid alustada. Seejuures arvesta, et pärast raamide eemaldamist ja enne uute valmimist ning paigaldamist on rõdu avatud.

Rõdu laius ja kõrgus – kõrgus mõõda rõdupiirdelt rõdu laeni ja laiuse mõõtmiseks vaata juhendit rõdutüübi jooniselt. Kõrgus on oluline esmase hinnapakkumise tegemiseks, kuid millimeetri täpsusega mõõta pole vaja, sest enne rõduklaaside valmistamist mõõdab meister rõdu alati ise üle. Mõne rõdutüübi puhul piisab juba rõdutüübi valimisest ja mõõte lisada pole vaja.

Lisainfo – siia kirjuta kõik, mida eelnevalt ei saanud kirja panna ja mis tundub oluline hinnapakkumise tegemiseks. Näiteks kui rõdudel on raamid või mingid eripärad.

Faili lisamine – eriti oluline eramajade rõdude puhul. Fotod on suureks abiks ka rõdupiirete, terrassiklaaside ja muude toodete puhul esmase hinnapakkumise tegemiseks. Kui tegemist on üldlevinud kortermaja rõdutüübiga, ei ole piltide lisamine nii oluline.

Rõdupiirded ja varikatused – et saaksime tehnilise poolega aidata ja erinevaid variante pakkuda, selgita võimalikult põhjalikult oma nägemust soovitud rõdupiirdest või varikatusest.

Kui sul tekkis küsimusi või soovid lisainformatsiooni, võta meiega ühendust või külasta meie kontoreid Tallinnas või Tartus.

Tagasi