• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Rõduklaasid aitavad nii halva kui hea ilmaga

Oled ehk juba mõnda aega kaalunud, et kas lasta oma rõdule rõduklaasid paigaldada või mitte. Nagu ka iga teise suurema ettevõtmisega, tasub kindlasti kõik hoolikalt läbi mõelda. Toomegi allpool ära just sinule mõeldud ülevaate sellest, miks on rõduklaasid ideaalsed ka suvel.

Kindlasti on rõduklaasidel eelised igal aastaajal ning süsteemi eeliseks see, et klaase on võimalik ka igal aastaajal paigaldada. Kuid arvestades vajalikke ettevalmistustöid ja tööde järjekordi, on suviste klaasimistööde jaoks vaja tellimus juba praegu sisse anda!

Rõduklaasid muudavad kehvade ilmadega suve talutavamaks

Rõduklaasid aitavad ka ilusaid ilmasid rohkem nautidaPõhilisi sellega seotud nüansse kajastasime mõne aja eest postituses “Rõduklaasid – tark planeerida ka suveks”. Loomulikult kehtivad praegugi sealsed põhitõed: klaasitud rõdu hoiab korteri temperatuuri ühtlasema, kaitseb suure tuule korral jne. Lisame sellele mõned näited selle kohta, kuidas rõduklaasid suvel “päeva päästa” võivad.

 • Plaanisid minna perega piknikule, kuid ootamatult hakkas sadama? Kindlasti on kõigile pereliikmetele toredaks vahelduseks pikniku korraldamine rõdul! Aseta tekk maha või lauale ja nautige koos teistmoodi elamust – lastele jätkub sellest kindlasti kuudeks kõneainet!
 • Asusid end puhkuse alguses randa sättima kui ilm äkki ootamatult ära keeras? Säti end hoopis klaasitud rõdule mugavalt istuma ja lõõgastu ikkagi värskes õhus. Miski ei takista seal kas lugeda või isegi silma looja lasta!

Selliseid näiteid võib tuua veel mitmeid, kuid selge on see, et ilma klaasideta ei tuleks neil päevadel värskes õhus olemisest suurt midagi välja. Kuna viimastel aastatel on ilmad läinud järjest muutlikumaks, on ka rõduklaasid igal aastaajal aina kasulikumad.

Rõduklaasid aitavad ka ilusaid ilmasid rohkem nautida

Eelnevast peatükist võis jääda mulje, et rõduklaasid on midagi sellist, mille abil end suvekuudel väljas valitsevast kehvast ilmast eraldada. Ent tegelikult on neil palju eeliseid ka kõige ilusamategi ilmade puhuks. Ei pea olema palju fantaasiat, et klaasitud rõdule ka ilusate ilmadega rakendust leida:

 • õhtu jahenedes klaasid koomale tõmmates tagad pikema hubase istumise;
 • hoides klaase suletuna või praokil, pääsed kindlasti ka suurest hulgast sääskedest või teistest tüütutest putukatest;
 • kartes rõdul viibivate laste turvalisuse pärast, saad samuti klaasid kinni tõmmata.

Kel aga on mõttes rohkem praktilisemad eelised, siis soovitame tutvuda postitusega “5 eelist, miks soetada enda korterile rõduklaasid”.

Rõdude klaasimine kui ülemaailmne trend

Rõduklaasid aitavad nii halva kui hea ilmagaLugejad on ehk kursis, et rõdude klaasimine on Eestis juba mõnda aega üpris populaarne olnud. Kuid kas tegemist on vaid siinse väikese turu trendiga või on sellel ka globaalsed mõõtmed?

Selge on see, et tegemist on ka mujal väga populaarse lähenemisega ja ka paljud välismaised veebilehed toovad peamiste eelistena ära lisaruumi ja kaitse ilmastiku eest. Jätkuvalt on aga väga suur trend ka rõdul aiandusega tegelemine – näiteks leiab selle kohta väga põhjaliku tutvustuse veebilehelt HouseBeautiful. Ka rõdul taimede kasvatamisel aitavad rõduklaasid kindlasti tööd oluliselt lihtsamaks muuta!

Alusta oma rõdu uuendamisega juba täna!

Nagu sissejuhatuses juba mainisime, on tööde järjekorrad mitme kuu pikkused. Soovides saada endale juba suvekuudeks moodsat klaasitud rõdu, on mõistlik tellimus juba praegu sisse anda. Võta Malmerk Klaasiumiga ühendust kas meie kodulehe kaudu, telefonil 6599 247 või e-posti aadressil klaasium@malmerk.ee.

Tagasi