• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Terrasside klaasimine – investeering kvaliteeti

Mõnusa ja sooja suveilmaga on terrass tõeline luksus. Talve saabudes jääb aga terrass kasutuna seisma. Terrassimööbli jaoks läheb vaja eraldi hoiuruumi ning terrassi pind saab kiirelt niiskuse tõttu kahjustatud. Terrasside klaasimine on lahendus, mis muudab teie terrassi aastaringselt kasutatavaks ja mugavaks pinnaks. Tegemist on investeeringuga oma kodu ja enda mugavuse kvaliteeti.

Klaasitud terrass on avatud terrass!

Kvaliteetselt toodetud ja paigaldatud terrassiklaasid säilitavad terrassi avamisvõimaluse, kuid loovad juurde privaatsust ning turvalisust. Lisaks on terrassiklaasidel mitmeid eeliseid: 

 • Terrassiklaasid pakuvad suurepärast kaitset suuremate sademete eest. Kui avatud terrassi puhul sõltub terrassihooaja pikkus peamiselt ilmast, siis klaasitud terrassi on võimalik kasutada mugavalt aasta läbi. Nimelt hoiab terrassiklaas terrassi pinnalt eemal kõik suuremad sademed – olete kaitstud tugeva vihmasaju, lume kui ka tormise tuule eest. Terrassiklaaside konstruktsioon on tugev ning peab vastu ka tugevamale kontaktile.  
 • Klaasitud terrassi saab kerge vaevaga avada. Kui talvisel või sügisesel hooajal hoiate terrassiklaase pigem kinni, siis suvel tahaks ju ilusa ilmaga avarust nautida. Malmerk Klaasium terrassiklaaside süsteemi suureks eeliseks on see, et neid on võimalik väga kerge vaevaga ja 100% tööriistavabalt avada. 
 • Klaasidega kaitstud terrass tõstab krundi üldist väärtust. Alumiiniumist profiilidega terrassiklaaside süsteemid näevad kaunid välja ning on vastupidavad. Süsteem on iseenesest lihtne ning kuluvad elemendid puuduvad. Klaas kui materjal kannab endas elegantsust, avarust ja rikkust. Just need omadused on ka olulised hinnakujundajad teie hoonele või kogu krundile. 
 • Kinniehitatud terrass on hea müratõke. Kui klaasist varikatused pakuvad mõningast kaitset sademete ja ilmastiku eest, siis paraku müra eest on kaitse minimaalne. Rahu otsivatele inimestele on terrasside klaasimine õige valik. Lisaks visuaalsele privaatsusele, pakuvad terrassiklaasid tõket ka suuremale mürale. Malmerk Klaasium mõõtmiste järgi pakuvad rõduklaasid müratõket katsetingimustes 10 – 14 dB võrra. Vaiksem keskkond on õdusam ning nauditavam. 
 • Klaasitud terrass hoiab eemal ebameeldivad putukad. Kui avatud terrasside puhul võivad herilased, sääsed või parmud mõnusad ja õdusad õhtusöögid või hommikukohvi nautimised ära rikkuda, siis klaasitud terrassid või aiapaviljonid aitavad need ebameeldivad tegelased eemale hoida. 

Terrassiklaaside süsteemid – raamidega või raamideta lahendus?

Malmerk Klaasium pakub oma valikus kahte erinevat stiili terrassiklaasimise süsteemi. Kui teie peamiseks eesmärgiks oleks konstruktsiooni tugevus ja modernne väljanägemine, siis soovitame vaadata raamidega süsteemi poole. Juhul, kui teie taotluseks on hoopis täielik avarus, õhulisus ja luksuslikkus, siis tasub kaaluda raamideta terrassiklaaside lahendust.

Raamidega süsteem

Selle süsteemi suureks eeliseks on lihtsasti paigaldatavus. Kogu süsteem koosneb alumiiniumprofiilidest valmistatud moodulitest ja nende sisse paigutatud klaasidest. Terrassiklaaside avamisel saab mooduleid laagerrullikute abil juhtsiinide vahel liigutada. Kõik moodulite ühenduskohad on tuuleluku ja harjastihendiga varustatud – selle tulemusena muutub terrass müra- ja tolmukindlamaks. Vaata raamidega süsteemi avamist videost:

Raamideta süsteem

Raamideta terrassiklaasimissüsteem koosneb juhtprofiilidest üleval ja all. Nende profiilide vahel jooksevad rullikutega varustatud klaasid. Selline süsteem ja profiilide paigutus lubab klaase üksteise järel liigutada. Klaaside avamisel on võimalik klaasid justkui raamatulehed seina äärde kokku lükata. Tulemuseks on täielikult avatud terrass. Vaata raamideta süsteemi avamist videost:

Küsimuste korral võta meiega ühendust või tule tutvu ka toote näidistega meie kontoris (Valdeku 132, Tallinn ja Tähe 114, Tartu) igal tööpäeval 8.00-16.30. 

Töid teostame aastaringselt üle Eesti!

Tagasi