• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

10 põhjust, miks võtta ette terrassi ja rõdu klaasimine

12Klaasimine on hea viis rõdu ja terrassi vihma, lume ning prahi eest kaitsta ja nii maja kasulikku pinda suurendada. Põhjuseid, miks rõdu või terrassi klaasimine ette võtta, on aga veel.

Rõdu ja terrassi klaasimine …

 1. Pikendab maja eluiga kaitses välisfassaadi sademete eest ning takistades niiskuse pääsu hoone konstruktsiooni.
 2. Sobib igale hoonele, sest klaasid on neutraalsed ja tagasihoidliku välimusega. See võimaldab mugavalt klaasida ka üksikuid rõdusid kortermaja üldmuljet rikkumata.
 3. Summutab tänavamüra ja on seetõttu eriti praktiline suurte teede ääres. Klaasimine vähendab müra pääsu rõdule ja terrassile kuni 20dB.
 4. Vähendab soojuskadu ja võimaldab säästa ka küttearvetelt. Kortermaja puhul annab parima tulemuse, kui klaasitud on kõik rõdud.
 5. Kaitseb tuule eest muutes rõdu ja terrassi mõnusaks vaba aja veetmise kohaks. Kui rõdu või terrass asub tuulises piirkonnas, soovitame parima tulemuse saamiseks kaaluda paksema klaasi kasutamist (rõdu puhul 8mm ja terrassi puhul 10mm läbimõõduga). Kui aga rõduklaasid teevad väga tugeva tuulega soovitust tugevamat häält, aitab tavaliselt vahe- ja otsatihendite eemaldamine.
 6. On paindlik lahendus. Raamideta klaasid saad keerata 90-kraadise nurga alla ja nagu raamatulehed kokku voltida ning kõrvale lükata – nii saad kasutada rõdu ja terrassi nii kinniselt kui ka avatult. Raamidega terrassiklaase saad avada ja lükata nõnda, et eestvaates asuksid klaasid justkui üksteise taga.
 7. Suurendab kasulikku pinda. Klaasitud rõdul ja terrassil saad mugavalt pesu kuivatada, potitaimi kasvatada, raamatut lugeda, päikest võtta ja värsket õhku nautida. Samuti on vihma ja tuule eest kaitstud rõdu või terrass sobivaks einestamise paigaks.
 8. Lisab turvatunnet ja loob lastele ning lemmikloomadele turvalise mängupaiga. Nii ei pea sa muretsema, et võsukesed üle rõduääre kõiguksid või lemmikloomad terrassilt loata õue pääseksid.
 9. Sobib suurepäraselt ka söögikohtadele. Kohviku või restorani terrassi või lodža klaasimine annab juurde kasulikku pinda ning täiendava konkurentsieelise.
 10. On võimalik aastaringselt. Talvel klaasitud rõdud ja terrassid on sama vastupidavad kui soojemal ajal tehtud tööd, nii saad valida klaaside tellimiseks just endale kõige sobivama aja.

Tule tutvu rõdu- ja terrassiklaaside näidistega meie kontorites Tallinnas ja Tartus või küsi personaalset pakkumist!

Tagasi