• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

10 võimalust, kuidas terrass enda kasuks tööle panna

Selleks, et suvi ei läheks luhta on igal eestimaalasel tarvis terrassiga suvemaja, mõnusat sauna ning palju häid sõpru. Sõbrad on asendamatud, ka sauna satub keskmine eestlane päris sageli, kuid oled Sa kunagi mõelnud, kuidas klaasitud terrass Sinu igapäevaseid toimetusi lihtsustab ja võimalusi avardab? Panime siin oma pead kokku ning mõtlesime välja kümme viisi, kuidas terrass seda teha saaks ning jagame oma mõtteid nüüd ka Sinuga.

Klaasitud terrass on kui Hunt Kriimsilm

 1. Lugemistuba. Tänu klaasitud terrassile saad Sa looduse rüpes lugeda raamatuid ka siis, kui väljas sajab vihma või puhub tugev tuul. Puhkuse ajaks virna kuhjatud raamatute nimekiri saab viimaks ometi läbi loetud!
 2. Laste mängutuba. Lapsed saavad klaasitud terrassil mängida nii päikeselise, tuulise kui vihmase ilmaga. Hea on, et samaaegselt on tunne justkui oleksid nad õues! Ei hammusta sääsed ega puugid ning tänu suletavale süsteemile ei saa lapsed verandalt omapäi ka plehku panna.
 3. Täiskasvanute mängutuba. Kui eelnevas punktis rääkisime laste mängutoast, siis sama hästi sobib terrass ka täiskasvanute n-ö mängutoaks, kus sõpradega lauamänge või kaarte mängida ning niisama juttu rääkida.  
 4. Vajaduste tuba ehk ruum, kus saab teha, mida parasjagu tarvis! Klaasitud terrassil saab kuivatada metsast korjatud maitsetaimi ja marju. Lisatuba võib kasutada ka suvise õmblustoa või mõne muu huvitegevuse harrastamiseks.
 5. Söögi- ja peretuba. Klaasitud terrass on hea paik, kus perega ühiselt hommiku-, lõuna- ja õhtusööki nautida ning ka külalisi vastu võtta. Muretsema ei pea seejuures ei tuule ega vihma pärast. Ka niisama heas mõttes laiskasid puhkusehommikuid (või päevi!) saab klaasitud terrassil mööda saata.
 6. Laste sünnipäevapidude ruum. Terrass, mille klaase saab vastavalt vajadusele ette ja eest ära liigutada, pakub mitmeid vahvaid võimalusi oma lapsele unustamatu sünnipäevapidu korraldamiseks! Loe erinevate võimaluste ja peostiilide kohta lähemalt ühest meie eelmisest blogist.
 7. Herbaarium. Klaasitud terrass on suurepärane ka selleks, et seal põnevaid taimi ja lilli kasvatada.
 8. Lava. Õige pea on algamas iga-aastane üle-Eestiline kodukohvikute hooaeg. Lisaks üles vuntsitud hoovile-aiale võta seekord kasutusele ka oma terrass, et seal oma külalistele toredaid mini-etendusi mängida. Lavana saad Sa terrassi kasutada ka sünnipäevapidude ja muude koosviibimiste ajal.
 9. Joogatuba. Tee värskes õhus hommikujoogat kasvõi vihmase ilmaga!
 10. Kui Sa oled kohviku- või restoranipidaja, aitab klaasitud terrass Sul ka vihmasel ja tuulisel ajal kasumit teenida ning väliterrassil külla tulnud klientidele head ja paremat pakkuda.

Millised võimalused on terrassi klaasimisel?

Malmerk Klaasium paigaldab nii raamidega kui raamideta terrassiklaase. Tutvu allolevalt nende peamiste omaduste ja võimalustega.

 1. Raamidega terrassiklaasid. Tegemist on klaaslükandsüsteemiga, mis koosneb moodulitest. Raamidega lahendus on huvitavam, kuna raamid lisavad karakterit. Loe raamideta lahenduse kohta täpsemalt siit.  
 2. Raamideta terrassiklaasid. Süsteem koosneb ülemisest ja alumisest juhtprofiilist ning horisontaalrullikutega varustatud klaasidest nende vahel. Raamideta terrassiklaasid sobivad minimalistlikuma lahenduse eelistajatele. See jätab n-ö puhtama üldmulje ning mõjub mõnele silmale ehk esteetilisemalt. Loe lähemalt.

Loe ka selle kohta, mida inimesed on meilt aastate jooksul kõige enam seoses terrassi klaasimisega küsinud.

Soovid ka oma terrassi ära klaasida ning mõnusast pinnast maksimumi võtta? Võta meiega ühendust!

Tagasi