• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Elegantne klaaspiire rõdule

elegantne-klaaspiire-tallinn

Rõdu on mõnus ja praktiline pind, kus on võimalik näiteks hoiustada asju, perekonnaga mõnusat olemist korraldada või (klaasitud rõdu puhul) lausa erinevaid taimi kasvatada. Lisaks tema praktilisele olemusele kannab rõdu veel üht olulist rolli. Arhitektuurilises võtmes on hoonele rõdupiire oluline välimuse ja stiili kujundaja. Kuna rõdupiire on väljast vaadates esimesena silmatorkav osa rõdust, võib selle stiil täielikult muuta hoone kui terviku väljanägemist. Kvaliteetne rõdupiire muudab hoone välimuse luksuslikumaks ning tõstab tema väärtust. 

Rõduklaasid vs rõdupiirded

Kui rõdude klaasimisel katame kinni rõdu täies ulatuses, siis rõdude piiramisel katame kinni vaid alumise osa rõdust. Rõdupiirded on rõdudele kohustuslik element, mis muudavad rõdud ohutumaks paigaks ning rõduklaase võib vaadelda pigem kui lisaväärtust.

Malmerk Klaasium pakub rõdupiirdeid igale maitsele

vastupidav-klaas-alumiiniumpiire

Kindlasti meie üheks suureks eesmärgiks on pakkuda mitmekülgseid lahendusi. Põhiliselt saame oma rõdupiirded kategoriseerida nelja erinevasse tüüpi. Minimalistlike lahenduste austajaile sobib kindlasti kõige paremini täisklaaspiirded. Klaas-alumiiniumpiirded on väga populaarsed eelkõige kõrge vastupidavuse ja unikaalse väljanägemise pärast. Praktiliste lahenduste pooldajatele on meeltmööda varbpiirded, mida on lihtne paigaldada ning vajadus hoolduse järele on pea olematu. Samuti oleme alati valmis väljakutseteks ning pakume ka erilahendusi, et arhitekt ikka soovitud lõpptulemuse saaks. 

Klaas-alumiiniumpiirded

Alumiiniumi ja klaasi kombineerimisel on võimalik valmistada väga erinevaid lahendusi. Tema suureks eeliseks on konstruktsiooni suur tugevus. Lisaks on seda stiili klaaspiirded modernse ja õhulise väljanägemisega. Rõdupiirete konstruktsioon toodetakse RAL värvikataloogi alusel pulbervärvitud alumiiniumprofiilidest. Piirdepostid on saadaval kahes suuruses ning erinevat stiili käsipuid on kolme tüüpi. Rõdupiiretes kasutame enamasti 6mm ja 8mm karastatud klaasi. Rohkem infot klaas-alumiiniumpiirete kohta leiad siit.

õhuline-modernne-täisklaas-piire

Täisklaaspiirded

Tänu oma tugevusele saab karastatud ja lamineeritud klaas ise olla rõdupiirde kandvaks elemendiks. Klaaspiire sobib suurepäraselt õhulise ja hingava disaini austajatele. Malmerk Klaasium klaaspiirded on kahte tüüpi kinnitusega: alaprofiiliga ja punkt-kinnitusega. Alaprofiili kasutamisel jääb fassaadil nähtavaks praktiliselt ainult klaasi pind ning punkt-kinnitusega klaaspiire paigaldatakse klaasis olevate avade roostevaba kinnituselementidega. Täpsem info täisklaaspiirete kohta siit.

Varbpiirded

Tegu on täielikult alumiiniumist piirdega ja klaasi selle lahenduse puhul ei kasutata. Varbpiirde suurimaks eeliseks on tema mugavus ja tugevus. Seda tüüpi piiret on lihtne paigaldada ning ta on sisuliselt hooldusvaba. Varbpiirde raamistiku on võimalik paigaldada nii rõdu põrandapaneeli peale kui ka selle ette. Rohkem infot varbpiirete kohta siit.

Erilahendustega piirded

Olenemata meie mitmekülgsest standardpakkumiste valikust soovitakse hoone parima välimuse saavutamiseks sageli ka erilahendusi. Sellest tulenevalt tegeleme piirdelahenduste arendamisega igapäevaselt, et olla võimelised aitama meie kliente ka eripiiretega projektide puhul. Rohkem infot erilahenduste kohta leiad siit.

Kui oled otsustanud rõdupiirete paigaldamise kasuks – saada meile päring oma rõdutüübi ja mõõtudega ning meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Tagasi