• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240

Eripiirded

Malmerk Klaasium pakub standardina klaas-alumiiniumpiirdeid, täisklaaspiirdeid ja varbpiirdeid, kuid nõudlus on suur ka erilahendustega toodete järele. Sellest tulenevalt tegeleme piirdelahenduste arendamisega igapäevaselt, et olla võimelised aitama meie kliente ka eripiiretega projektide puhul. Omame kogemust horisontaalsete dekoratiivtorude-, profiilpleki- ja rõduplaadiga piirete tootmisel ja paigaldamisel. Päringud on oodatud ka teistele piirete lahendustele (alumiiniumist) – võimekust selle valmistamiseks hindame projektipõhiselt.

Horisontaalsete dekoratiivtorudega piire

Sellisel lahendusel on peamiselt kaks varianti. Üheks võimaluseks on piirde postide välispinnale neetida 20×20 mm nelikanttorud. Ohutuse tõttu on selle piirde siseküljel ka klaas, et ei tekiks võimalust kasutada horisontaalsete torudega piiret kui redelit. Torude vahe üksteisest on kliendi poolt vabalt valitud suuruses.

Teine võimalus on horisontaalsete elementidena kasutada 10 mm roostevabast terasest vardaid puurituna läbi posti. Ka sellel lahendusel on ohutusest tulenevalt siseküljel klaas. Piirete konstruktsioon valmistatakse RAL värvikataloogi alusel pulbervärvitud alumiinimprofiilidest. Muus osas on piirded sarnased tavapärase klaas-alumiiniumpiirdega. Kui torusid või vardaid ei soovita kasutada, siis saab sarnase väljanägemise tekitada ka siiditrükiga klaasi abil.

153_klm_glass-in_hor-tube_top_outside 152_klm_glass-in_hor-beam_top_outside

Profiilplekiga piire

Tavapärase klaas-alumiiniumpiirde asemel on võimalik valida ka klaasita lahendusi. Selleks kasutame erinevaid alumiiniumist profiilplekke: sirge, siinus, trapets vmt alumiinium. Lisaks on valikus ka perforeeritud plekiga piirded. Plekke on võimalik RAL-kataloogi alusel värvida paljudes eritoonides. Profiilipleki paksus alates 0,7 mm, perforeeritul 2,0 mm – paksus sõltub objekti vajadustest.

114_klm_sheet-out_gap_fascia_outside114_klm_sheet-out_gap_fascia_inside

Rõduplaadiga piire

Lisaks eelpool mainitud klaasita lahendusele on võimalusi teisigi. Klaasi saab asendada ka fassaadiplaadiga, paksusteks 4, 6 või 8 mm. Sellise piirde puhul kehtivad samad tingimused ja on sama lai eriversioonide võimalus nagu klaas-alumiiniumpiirde lehel esitletud. Ainus erinevus, millega tuleb arvestada, on mõningatel juhtudel fassaadiplaadiga lahendustel lisaroovituse vajadus, kuna oma hapruse tõttu ei kannata sama suurt pindala kui klaas. Rõduplaadid saavad olla värvitud nii seest kui ka väljaspoolt. Disainielemendina on kasutatud samas piirdes ka klaasi ja rõduplaati vaheldumisi.

113_klm_plate-out_gap_fascia_outside 113_klm_plate-out_gap_fascia_inside

Tule tutvu ka toote näidistega meie kontoris (Valdeku 132, Tallinn ja Tähe 114, Tartu) igal tööpäeval kell 8.00-16.30. Töid teostame aastaringselt üle Eesti!

Küsi personaalset pakkumist!

Eripiirded

 • Lohistage failid siia või
  Max. file size: 2 GB.
   Pildi/eskiisi lisamine kiirendab oluliselt hinnapakkumise koostamise protsessi
  • Täpsustage, millist piiret soovite ja võimalusel lisage mõõdud.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.