• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Huvitav nägu & tegu: rõduklaasid Tallinnas

Huvitav nägu & tegu: rõduklaasid Tallinnas

“See on ida ja Julia on päike,” kõlab kurikuulus Romeo ja Julia rõdustseen. Rõdud on tähtsat rolli inimeste eludes mänginud sajandeid. Kui palju presidente on rõdult haaravaid kõnesid pidanud ja monarhe sealt lehvitanud. Rõdude iseloom on aga ajas veidi muutunud, ja seda tunduvalt mitmekülgsemaks. Täna kasutatakse rõdusid muuhulgas ka elustiililistel eesmärkidel. Vaatame lähemalt, milleks rõduklaasid Tallinnas head on.

Klaas lisab ajatu elegantsi ja esteetilise intelligentsi läbi hoonele iseloomu, mõjub trendika nüansina ning tõstab kokkuvõttes kinnisvara väärtust.

Rõduklaasid Tallinnas on mitmekülgselt hea lahendus:

 1. Rõduklaasid töötavad kui pildiraam või objektiiv, mis võimaldavad rõdult ilusat ja inspireerivat linnavaadet nautida. Võta õhtul peale pikka ja väsitavat tööpäeva aeg maha ning naudi teetassi või konjakiklaasi kõrvale hingematvat vaadet. Olgu selleks siis urbanistlik džungel või üle tee paiknev roheline park. Seejuures ei sega Sind ei halb ilm ega liigne linnamüra.
 1. Rõduklaasid võimaldavad kasvatada oma rõdul vahvaid taimi ja luua rõdule mõnusa puhkeoaasi. Samuti aitavad need õues mängivatel lastel paremini silma peal hoida. Tänu rõdu ümbritsevale klaasile saad Sa pehmel diivanil lesides ja raamatut lugedes samaaegselt ka hoovis ukakat või peitust mängivaid lapsi lihtsamini jälgida.
 1. Rõduklaasid sobivad vahel harva kasutamiseks ka sisetingimustes. Näiteks eramajas või renoveeritud tööstushoones korruste vahelise ala ehk siserõdu piirdena või huvitava klaasist seina lahendusena.

Klaasid loovad siseruumidesse optilise illusiooni abil juurde õhku ja ruumi. Need lisavad eluruumidesse naturaalset valgust, sest valgus läbib klaasi ega murdu takistuse tõttu.

Miks on just rõduklaasid parim lahendus Sinu rõdule?

Põhjuseid on rõduklaaside kasuks mitmeid. Lisaks eelpool väljatoodud kasutusvõimalustele, on kindlasti üks olulisemaid boonuseid veel see, et rõduklaase on väga kerge hooldada. Sest olgem ausad ‒ aeg on moodne valuuta ja samas ka hindamatu ressurss.

Aeg on meie kõigi jaoks ütlemata oluline. Mida rohkem aega ja energiat oma lähedaste ja iseendaga veetmiseks ning hobitegevustega tegelemiseks, seda kvaliteetsem on ka Sinu elu!

Rõduklaasid TallinnasAsjaolu, mida arvesse võtta, on veel see, et vastupidiselt puidust või muust materjalist rõdudele, ei pea klaasist rõdusid eelnevalt vastupidavuse tõstmiseks mitte millegagi töötlema. Samuti on neid palju kergem puhastada. Ja see nüanss on kodumaises kontekstis väga oluline, sest teadupärast on rõdud pidevalt erineva iseloomuga ilma (tuul, päike, vihm, lumi, rahe jms) meeltevallas.

Kolmas suurepärane põhjus rõduklaaside kasuks on see, et need ei tekita korrosiooni ehk neid ei kimbuta rooste. Tänu rõduklaasidele näevad Sinu rõduklaasid alati välja esteetilised. Selle eest hoolitsevad alumiiniumist osad, mida Malmerk Klaasium paigaldamisel kasutab.

Mainisime eelnevalt, et rõduklaase on kerge puhastada. Kuidas seda kõige parem siis teha oleks? See on tõepoolest superlihtne. Rõduklaase peab aeg ajalt lihtsalt seebiveega pesema. Just nõnda. Vaja läheb vaid kaussi leige seebiveega ning puhast lappi. Et voila!

Loe lisaks sellest, kuidas rõduklaasid elukeskkonna väärtust tõstab ja tutvu rõduklaaside hinnaga.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi