• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Klaasitud terrass pakub kaitset niiskuse ja tolmu eest

raamidega-terrassiklaas-eesti

Soojad suveilmad hakkavad selleks aastaks läbi saama ja kaunis kollane sügis on taaskord uksele koputamas. Paraku toob sügisene periood lisaks soojadele toonidele ja mõnusale kontrastile kaasa ka tugeva tuule, jaheda õhu ja sagedase vihmasaju. Kehva ilma saabudes jäävad unustusse mõnusad hommikusöögid ja koosviibimised värske õhu käes terrassil. Lisaks sellele, et meie kaunid terrassid ja sealne pind jääb kasutult seisma, tekitab sügisene niiskus suurt kahju ka sealsele mööblile, põrandale ja seintele. Malmerk Klaasiumi poolt pakutav Eestis välja töötatud ja disainitud terrassiklaaside süsteem võimaldab aga terrassi võlusid nautida terve aasta läbi. Kvaliteetsed terrassiklaasid pakuvad suurepärast kaitset liigse niiskuse eest. Meie poolt pakutava süsteemi teeb eriliseks just tema mitmekülgne funktsionaalsus. Nimelt on võimalik kinniehitatud terrass soojade ilmade tulekul taaskord lihtsa vaevaga ja tööriistade vabalt avada.

Terrassiklaasid pakuvad kaitset niiskuse ja müra eest

* Klaasitud terrass pakub kaitset liigse müra eest. Elades tihedalt asustatud piirkonnas, võivad mööda kihutavate autode, busside või mootorrataste lärm õdusa ja rahuliku olemise täielikult ära rikkuda. Seega sobivad meie terrassiklaasid suurepäraselt just suurlinnades elavatele inimestele.

* Klaasitud terrassid kaitsevad teie investeeringut. Sügistuulte saabudes satub terrassi pinnale ja mööblile pahatihti palju soovimatut prahti ja niiskust. Seega tuleb avatud lahenduse puhul terrassi pinda sageli hooldada, puhastada ja uuendada. Klaasist terrassiuksed hoiavad aga ära liigse mustuse ja niiskuse sattumise terrassile. Kaitstud terrass ei vaja seega nii tihedat hooldust ja püsib kauem värskena.

* Klaasiga terrassid on hubased ka vihmase ilmaga. Mõnusaid suveõhtuid ei ole vaja vihmase ilma tõttu siseruumidesse kolida. Malmerk Klaasiumi  6, 8 või 10 mm paksused karastatud kirkad klaasid kaitsevad seltskonda suurepäraselt nii vihma kui ka tuule eest. Veelgi hubasema meeleolu loomiseks on peo peremehel võimalik valida ka erinevates värvides toonklaaside vahel.

Malmerk Klaasiumi terrassiklaaside süsteem

Pakume kahte eriliiki terrassiklaaside süsteeme. Minimalistlikuma esteetika austajatele on kõige sobilikum ilma raamideta süsteemi. See tähendab seda, et süsteemil puuduvad vertikaalsed raamid ja terrass on avaram ning täielikult läbipaistev. Elegantse karakteri austajaile on aga sobivaim raamidega süsteem. Raamidega süsteemil jooksevad terve terrassi kinniehitusest läbi vertikaalsed raamid. Kui aga vaadelda mõlema süsteemi funktsionaalsust, siis suures pildis neil suurt vahet ei olegi. Pigem peitubki nende erinevus disainis – oluline on visioon paika saada ja selle järgi tegutseda. 

avanev-raamideta-terrassi-klaas-süsteem

Raamidega terrassiklaasid

Erinevatest moodulitest koosnev raamidega lükandsüsteem võimaldab ühe liigutusega kõik klaasmoodulid korraga avada ja terrassi äärde kinni lükata. Raamidega lahendusel jooksevad terrassiklaasidest vertikaalselt läbi stiilsed raamid, mis aga lisavad terrassile huvitava karakteriga elegantse välimuse. Samuti on seda tüüpi terrasside hooldus väga lihtne.

avanev-raamidega-terrassi-klaas-süsteem

Raamideta terrassiklaasid

Kui terrassi välimusel tahetakse hoida minimalistlikumat või puhtamat joont, siis soovitame teha oma valik just selle lahenduse poolt. Samuti ei piira sedasorti süsteemi puhul vaadet vertikaalsed raamid. Kuna raamideta lahendusel ei toetu klaas maapinna peale, on selle paigaldamine aga natukene keerulisem.

raamideta-terrassiklaas-eesti”

Kuidas kujunevad terrassiklaaside hinnad?

Iga terrass on ehitatud erinevalt ja seetõttu vajab ka iga projekt individuaalset lähenemist.

Arvesse tuleb võtta nii maastiku- kui ka hoonearhitektuuri ning projekteerimine toimub igale objektile eraldi algusest peale. Võib öelda, et terrasside klaasimise puhul tüüplahendused puuduvad ja seega kujuneb klaasitud terrassi hind alati individuaalselt.

Põhilised küsimused meie poolt kliendile on:
Kas terrass on eraldiseisev majake või hoone küljes?
• Kas terrassil on katus olemas või vajab klaaskatust?
• Mitu klaasseina terrassile tuleks?
• Kas tegemist oleks hoopis talveaiaga (mis võib olla nii maja küljes kui suuremal rõdupinnal)?

Kõik need faktorid ütlevad lõpliku hinna.

Täpsemad tehnilised andmed raamidega terrasside kohta leiad siit ja kõik vajalik raamideta terrasside kohta on kättesaadava siit

Kui oled otsustanud terrassi klaasimise kasuks – saada meile päring oma terrassi mõõtudega ja meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Tagasi