• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Klaasrõdud – 5 suurimat eelist

1. Rõdude klaasimine on investeering omaenda mugavusse

luksuslik-klaasrõdu

Kui avatud rõdu ning sealne mööbel on kehva ilma poolt haavatav, siis klaasitud rõdu kasutamine ilmastikust ei sõltu. Kvaliteetsed Malmerk Klaasiumi poolt pakutavad rõduklaasid hoiavad teie rõdu pinnalt eemal suuremad sademed ja niiskuse. Vihma-, lume- või lörtsisadu ei riku enam teie rõdu pinda, põrandat, mööblit ega muid dekoratiivelemente – klaasitud rõdu kaitseb teie varasemaid investeeringuid. Samuti ei tohi ära unustada kasutajamugavust – paraku on Eesti põhjamaises kliimas ilm ebastabiilne ning sageli saame kaela vihma või lund. Kui avatud rõdu lahenduste puhul tuleb kehva ilma saabudes oma meeleolukas olemine tuppa kolida, siis klaasitud rõdu kasutamist saab nautida ka suuremate sademete korral.

2. Klaasrõdud lisavad hoonele modernse välimuse

Rõdu klaasimine ei paku hoonele lisaväärtust vaid seestpoolt vaadates. Klaas lisab modernset ja õhulist olemust ka hoone välisfassaadile. Sillerdav klaashoone muudab linnapilti luksuslikumaks ning avaramaks. Riik ja linn eelistavad raamideta klaase – põhimõte on, et rõdud oleksid ning raamideta klaasid tagavad selle, et nad jäävad ka visuaalselt rõdudeks. Raamidega lahendused on lubatud vaid juhul, kui enamik maja kus enamik lodžadest või rõdudest on kinni ehitatud ehitusloa alusel. Korralik ja modernne välisfassaad on hoonel ka üks suurimaid hinnakujundajaid.

3. Klaasitud rõdu puhul ei teki vajadust lisa hoiuruumi järele

Hooajavälisel ajal tekib avatud rõdude omanikel sarnane probleem – rõdu mööbel ning sealsed elemendid tuleb rõdu pealt kokku korjata. Peamine mure on aga see, et kõiki neid asju tuleb kuskil ka hoiustada. Sageli on see probleemiks just kortermajade puhul, kus eraldi hoiuruumi ei ole. Klaasitud rõdu toimib aga vastupidiselt, lisaks sellele, et rõdu esemeid on võimalik aasta läbi sama koha peal hoida, tekib ka lisavõimalus muude asjade hoiustamiseks. Kuna klaasitud rõdu on suurema niiskuse eest kaitstud, siis võib seal hoida suuremat niiskust mittekartvaid esemeid, nagu näiteks jalgrattad või spordivahendid.

4. Klaasitud rõdu on suurepärane paik õdusaks meditatsiooniks

klaasrõdu-pakub-mugavust

Tänapäevases stressirohkes ja kiire elutempoga maailmas on üha olulisemal kohal kanda hoolt oma vaimse tervise eest. Üks populaarseim moodus selleks on meditatsioon ning avara vaatega kaunilt sisustatud klaasrõdu on selleks just õige paik. Lisaks kaitsele vihma ja lörtsi eest, pakuvad rõduklaasid mingil määral kaitset ka suurema müra eest. Mõnusalt taimedega ja rohelusega sisustatud ja klaasitud rõdu pakub suurepärast keskkonda hetkes olemiseks.

5. Rõdu kui värske õhu ja kauni vaatega kodukontor

Covid-19 viiruse tõttu on üha enam töötajaid suunatud oma ülesandeid täitma kodukontorisse. Miks mitte mõelda kastist välja ning seada oma kodukontor üles klaasidega kaitstud rõdule. Praktiliselt sisustatud “rõdukontor” võib oma avaruse, naturaalse valguse ja värske õhuga olla ideaalne töökeskkond. Viibite justkui õues, kuid samal olete rõduklaaside taga kaitstud tuule, liigse müra ja ka suuremate sademete eest. 


Rõdu klaasimise hind sõltub eelkõige objekti suurusest ja keerukusest. Kui oled otsustanud rõdu klaasimise kasuks – saada meile päring oma rõdutüübi ja ligikaudsete mõõtudega ning meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Tagasi