• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Kvaliteetne rõdude klaasimine kaitseb heitliku ilma eest

rõdude klaasimine Tallinn

Rõdu klaasimine on suurepärane viis kuidas muuta oma rõdu aastaringselt kasutatavaks. Kui põhjamaine heitlik kliima võib muuta teie kauni vaatega rõdu kehva ilma korral kasutuks, siis Malmerk Klaasium CE-sertifikaadiga rõduklaasid kaitsevad rõdu pinda ja mööblit nii tuule, vihma kui ka lume eest. Eestis arendatud ja disainitud klaasitud rõdusüsteemil puuduvad väljaulatuvad vertikaalprofiilid ja seetõttu ei riku rõdude klaasimine hoone välimust. Pigem muudab klaasitud rõdu hoone välimust luksuslikumaks.

Klaasitud rõdu vähendab soojakadu ja ka edaspidiseid kulusid

Vanemad kortermajad võivad sageli olla küllaltki kehva soojustusega, mistõttu kasvavad külmematel kuudel elektriarved suureks. Rõdude klaasimine aitab vähendada korteri soojakadu läbi rõdu akende ja uste kaudu olulisel määral ja seetõttu tasub see end pikemat perspektiivi silmas pidades kindlasti ära. Samuti aitab rõdu klaasimine vähendada kulutusi tulevikus rõdu hooldusel ja restaureerimisel. Kuna klaasid kaitsevad rõdu ala niiskuse eest, püsib teie rõdu põrand ja mööbel kauem värskena. Lisaks niiskusele aitab klaasitud rõdusüsteem tõkestada ka müra. Seega on rõdude klaasimine Tallinnas või muudes suurema asustusega linnades eriti kasulik.

Rõdude klaasimine soojuspidavus

Klaasitud rõdu tellimine on lihtne!

Kui olete otsustanud enda lahtist rõdu klaasimise näol täiustada, siis esimese sammuna on vajalik anda meile piisavalt infot enda rõdutüübi ja selle mõõtude kohta. Seda on kõige lihtsam teha, kui täidate ära meie kodulehel oleva vormi, mis on kättesaadav siit. Peale info kättesaamist ja läbitöötamist teeme vastavalt soovidele esmase hinnapakkumise. Kui hinnaklass on teile sobilik, siis lepime järgmise sammuna kokku aja ning saadame kohale oma spetsialisti. Spetsialist teostab teie rõdu täpse mõõtmise ning hindab konkreetse projekti keerukust. Kuna rõduklaaside hind sõltub suuresti mõõtudest ja rõdu tüübist, siis teeme vastavalt spetsialisti kogutud andmetele teile personaalse ja lõpliku hinnapakkumise. Kui rõdu klaasimise maksumus on teie poolt kinnitatud, siis sõlmime omavahel lepingu ning saadame teile 50% ettemaksu arve. Järgmise etapina alustamegi rõduklaaside tootmisega ja leiame sobiva aja paigalduseks. Lisateenusena pakume soovi korral ka vanade raamide lammutamist.

Kuidas kujunevad rõduklaaside hinnad?

Rõdude klaasimise hinnad sõltuvad kõige enam rõdu dimensioonidest – laius, kõrgus ning kuju. Olenevalt sellest varieerub kasutatavate materjalide kogus. Samuti on oluline hinna kujundaja ka objekti enda keerukus – kaarja olemuse või kahe nurgaga rõdu klaasimine on üldjuhul keerukam ja seetõttu ka kallim.

Lisaks sõltub rõdu klaasimise hind veel järgmistest teguritest:

 • kasutatavate klaaside paksus – standardina kasutame kortermajade rõdudel kas 6- või 8-millimeetrist klaasi.
 • klaaside toon – kortermajade rõdude klaasimine toimub enamasti kirka läbipaistva klaasiga, kuid võimalus on valida veel pronksikarva või hallika tooni vahel.
 • profiilide värvus – kasutame profiilide värvimisel RAL-pulbervärvi, kuid erinevatel värvidel on ka varieeruv hinnaklass

Nagu ka eelnevalt artiklis mainitud, on kõik rõdud oma ehituselt ja olemuselt erinevad ning seetõttu kujunevad rõdude klaasimise hinnad personaalselt.

Täpsemad tehnilised andmed rõduklaaside kohta leiad siit.

Kui oled otsustanud rõdu klaasimise kasuks – saada meile päring oma rõdutüübi või mõõtudega ja meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust.

Tagasi