• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Malmerk klaasitud terrassilahendused valmivad kliendi vajadustest lähtuvalt

Soovid omale klaasitud terrassi, ent sa pole päris kindel, kas terrassiklaase saab sinu terrassile paigaldada? Malmerk terrassiklaasid valmivad alati täppistööna. Sõltuvalt erisoovidest saame toota just sulle sobiva lahenduse, mis arvestab iga sinu pereliikme vajadustega.

Klaasitud terrass pakub rohkelt kasutusvõimalusi

Terrassi klaasimine aitab muuta sinu terrassi ilmastikukindlamaks ja laiendab selle kasutusvõimalusi. Terrassiklaasid hoiavad terrassi kuiva ja tolmuvaba, mis tähendab, et sõpradega õues istumine isegi vihmase või tuulise ilmaga ei ole enam probleem. 

Klaasitud terrassil saad aastaringselt hoida õuemööblit, kasvatada taimi, luua omale mõnusa istumisala või mängunurga. Kuigi tegemist on nii-öelda külma lahendusega, säilitab klaasitud terrass oma hubasuse ka talvehooajal. Lisaks ei pea sa muretsema sisse sadava lume või lörtsi pärast. Terrassiklaasidega püsib sinu terrass on alati puhas, nii et võid sinna minna igal ajal aega veetma. 

Malmerk terrassiklaasid valmivad vastavalt ava mõõtudele

Malmerk terrassiklaasid valmivad alati koostöös kliendiga. Sõltuvalt terrassi konstruktsioonist ja soovist on võimalik valida raamidega lükandsüsteemi, raamideta voldiksüsteemi või raamideta lükandi vahel. Kui raamideta ja raamidega lükandsüsteem toetub aluspinnale, siis raamideta voldiklahenduse puhul on tegemist raskusega ülevalt rippuva süsteemiga. Konkreetse lahenduse valik sõltub ka terrassi konstruktsioonist.

Terrassiklaasid toodetakse ühekordsest tugevast karastatud klaasist ja klaasimiseks saab kasutada nii kirkaid kui ka toonitud klaase. Lisaks saab valida alumiiniumprofiili tooni, et lõpptulemus sobiks kokku sinu maja fassaadiga.

Et üldmulje jääks veelgi mugavam, on võimalik klaasitud süsteem terrassi põrandasse uputada. Terrassiklaase saab paigaldada iga kujuga terrassidele.

Erilahendused, mis arvestavad sinu pere vajadustega

Terrassiklaaside valmistamisel on meie meistrid ja konstruktorid võimelised tegelema kõikvõimalike erisoovide lahendamisega. Üks hea näide on juuresoleval pildil, meie osavad insenerid konstrueerisid terrassiklaaside ühe mooduli sisse koerte käiguluugi.

Kui peres on koduloomad, siis tuleb mõelda ka nende liikumisteedele, soovidele ja vajadustele. Siin majas soovis pererahvas, et koerad saaksid iseseisvalt terrassile ja õue liikuda ka siis, kui pererahvast pole kodus ja terrassiklaasid on suletud asendis. Tänu heale koostööle sündiski lahendus, mis sobib kõigile osapooltele.

Kust alustada

Soovid oma terrassile klaasid paigaldada? Siis võta meiega ühendust ja lisa oma päringule ka erisoovid. Pärast pakkumise kooskõlastamist tuleb mõõdab meie spetsialist sinu terrassi täpselt kord üle, et saaksime valmis toota õiges mõõdus lahenduse. Mõõdistaja hindab ka terrassi konstruktsiooni ja kinnituspinda, et soovitud lõpplahendus oleks tehniliselt sobilik.

Terrassi klaasimine:

 • Muudab sinu terrassi ilmastikukindlamaks
 • Pikendab terrassi kasutusaega
 • Võimaldab terrassil aega veeta igal aastaajal ja iga ilmaga
 • Laiendab kasulikku pinda sinu maja juures

Kui sa ei ole kindel, millised terrassiklaasid võiksid sinu terrassile sobida, siis tule meie esindusse kohale ja tutvu tootenäidistega. Asume Tallinnas Valdeku 132 ja Tartus Tähe 114. Ootame sind igal tööpäeval kell 8.00-16.30.

Terrasside klaasimine on võimalik ette võtta aastaringselt ja igal hooajal. Pakume ka paigaldust. Teostame töid üle Eesti.

Inspiratsiooniks tutvu ka juba tehtud töödega.

Tagasi