• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Rõdude klaasimine loob hulgaliselt lisavõimalusi

Sõle 45

Rõdude klaasimine võetakse ette aina rohkemates kortermajades. Pole ka imestada, sest rõduklaaside paigaldamine vähendab küttekulusid ja tänavamüra ning suurendab korteri kasulikku pinda. Kuidas seda lisaruumi aga ära kasutada? Täna toomegi nimekirja võimalustest, mis rõdude klaasimine loob.

Mugav pesu kuivatada

Väikeses korteris pesurestile sobiva koha leidmine võib olla tõeliseks väljakutseks, eriti kui kodus on lemmikloomad ja väiksed lapsed. Lisaks võib pesu kuivatamine toad ebameeldivalt niiskeks muuta. Heaks lahenduseks on riiete kuivatamine rõdul. Rõduklaasid hoiavad eemal sademed ja blokeerivad tuult, nii kuivab pesu kiiremini ja püsib restil ka ilma pesulõksudeta.

Praktiline panipaik

Klaasitud rõdu on hea koht nii suuremate kui väiksemate asjade ajutiseks hoiustamiseks. Rõdule saad panna jalgratta, lapsevankri ja muid esemeid, mis toas liigselt ruumi võtaksid, kuid siiski pidevalt käepärast olla võiksid.

Soojemal ajal kasvata rõdul potililli ja maitsetaimi

32Kevad on suurepärane aeg, et klaasitud rõdule kasvama panna tomatid, lehtsalat ja erinevad maitsetaimed. Samuti saad soojemate ilmadega lodžale päikse kätte viia erinevaid toataimi.

Loe raamatut, surfa internetis või lõõgastu

Rõdude klaasimine aitab rõdusid puhtana hoida. Korras rõdul on mugav nii raamatut lugeda,  telefoni või arvutiga internetis surfata kui ka lihtsalt lõõgastuda. Suuremad rõdud sobivad ka võimlemiseks ja joogaharjutuste tegemiseks. Õhk on rõdul alati värskem ning ergastavam kui toas ja klaasitud lodžal saad aega veeta nii päikesepaistelisel kui ka vihmasel ilmal. Vertikaalsete raamideta rõduklaase saad soovi korral ka eest ära lükata ja rõdu avatult kasutada.

Einesta, joo teed ja kohvi

Kui sulle meeldib hommikuti kohvi või teed juua, siis miks mitte minna seda tegema rõdule värske õhu kätte? Kui rõdult avaneb ilus vaade loodusele, on see suurepäraseks alguseks eesolevale päevale. Samuti saad rõdul einestada.

Lisavõimalusi, mida rõdude klaasimine loob, on muidugi veel. Vaata ka: „10 põhjust, miks võtta ette terrassi ja rõdu klaasimine.”

Tule tutvu rõduklaaside näidistega meie kontorites Tallinnas ja Tartus või küsi personaalset pakkumist!

Tagasi