• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Terrassiklaasid teevad Sinu suve ägedamaks!

terrassiklaasidSuvi on viimase peal siis, kui saab võimalikult palju õues olla. Paha ei tee ka see, kui on võimalik huvitavate tegevustega aega veeta ning inspireerivate inimestega kokku juhtuda. Kuna Eestis õues olemine alati võimalik ei ole, siis on teine parim variant ehitada oma majale või suvilale üks korralik terrass. Aga, nagu tänavune jaanitorm näitas, siis võib ka Maarjamaal päris tuuliseks minna. Seega oleks järgmine nutikas samm paigaldada terrassiklaasid. Ja klaasitud terrassile saad Sa seejärel kõik põnevad personad külla kutsuda!

Terrassiklaasid ja nende aegumatud plussid:

 • Lugemistuba ja/või raamatukogu. Tänu klaasitud terrassile saad Sa lugematul hulgal raamatuid lugeda ega pea ilma pärast üldse stressama. Tulgu või veeuputus! Aasta jooksul puhkuse ajaks virna kuhjatud raamatute nimekiri saab viimaks ometi läbi töödeldud.

 • Laste mängutuba. Erinevas vanuses põngerjad saavad klaasitud terrassil mängida nii päikeselise kui vihmase ilmaga. Samaaegselt tundub nagu oleksid nad justkui õues. Vahe vaid selles, et sääsed ega puugid ei hammusta ning vihm ei tee märjaks. Lisaplussina on klaasitud terrass ka turvaline, sest on neljast küljest kindlalt kaitstud.

  Mida kõike terrassiklaasid laste heaks siis teha saavad? Klaasitud terrassil saab mängida vahvaid tubaseid mänge, nagu näiteks erinevad laua- ja kaardimängud, Maffia, Twister, teha põnevat käsitööd, joonistada ja maalida jms.

 • Mitmenäoline lisatuba. Klaasitud terrassil saab kuivatada metsast korjatud maitsetaimi ja marju. Terrassiklaasid pakuvad sügis-talviseks hooajaks sisse tehtud hoidistele head kodu.

  Lisatuba võib kasutada ka suvise õmblustoa või mõne muu huvitegevuse harrastamiseks. Kui eelnevas punktis rääkisime laste mängutoast, siis samahästi võib see olla ka täiskasvanute n-ö mängutuba.

  Ja mis kõige parem on? Samaaegselt on tunne nagu oleks Sa peaaegu et õues, sest klaasid tekitavad õhulise ja valgusküllase atmosfääri.

 • Söögi- ja pereruum. Tunne end kui üle-eelmise sajandi aristokraat, kes nautis iga elulist tegevust selleks ettenähtud ruumis. Kasuta ka Sina klaasitud terrassi ära ning võta sellest viimast!

  Näiteks on see hea paik, kus Sa saad külalisi vastu võtta muretsemata seejuures heitliku ilma pärast. Veeda sõprade ja perega terrassil mõnusaid augustiõhtuid, imetlege koos taevalaotuses siravaid tähti või kuulake öölindude laulu. Maailm on Sinu auster!

terrassiklaasidMillised võimalused on terrassi klaasimisel olemas?

Malmerk Klaasium paigaldab nii raamidega kui raamideta terrassiklaase. Kui Sul on otsustamisega veidi raskusi, siis tutvu allolevalt nende peamiste omaduste ja võimalustega.

 1. Raamidega terrassiklaasid. Tegemist on klaaslükandsüsteemiga, mis koosneb moodulitest. Sõna moodulid tähendab, et tegemist on väga mugava ja kergesti opereeritava süsteemiga. Ja nii ongi.

  Raamidega lahendus on huvitav ja ehk rohkema karakteriga. Väga märkismisväärset ja praktikasse rakenduvat vahet kahel variandid tegelikult ei olegi. Loe lähemalt.

 2. Raamideta terrassiklaasid. See ja eelmine süsteem on tehnilise teostuse ja praktilise kasutuse poolest erinevad. Erinevus on väga selge ja lihtne: raamideta süsteemil ei ole raame. Süsteem koosneb ülemisest ja alumisest juhtprofiilist ning horisontaalrullikutega varustatud klaasidest nende vahel

  Raamideta terrassiklaasid sobivad minimalistlikuma lahenduse eelistajatele. See jätab n-ö puhtama üldmulje ning mõjub mõnele silmale ehk esteetilisemalt. Kuid ilu on vaataja silmades, nagu öeldakse. Loe lähemalt.

Kas Sul tekkis terrassiklaaside vastu huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi