• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
  • +372 6599 240
Tagasi

Top 7: seitse kõige loetumat blogipostitust aastast 2017

Top 7: seitse kõige loetumat blogipostitust aastast 2017Aasta viimane kuu on alati aeg möödunud aastale tagasi vaatamiseks. Analüüsides seda, mis meie klientidele kõige enam korda on läinud, on võimalik uuel aastal veelgi paremaid otsuseid teha. Ajalehed koostavad aasta kõige-kõige nimekirju ja raadiojaamad panevad kokku edetabeleid ning ega meiegi ei taha halvemad olla.

Analüüsisime kõiki 2017. aastal meie blogis ilmunud postitusi ja sõelusime neist välja maagilise seitsme jagu enimloetud postitusi. Head lugemist!

VII koht: “Millest olenevad rõdupiirete, terrassi- ja rõduklaaside hinnad?”

Aeg-ajalt on ikka vaja korrata üle juba tuntud tõdesid. Mainitud toodete puhul on selleks see, et hinda mõjutavad nii paljud tegurid, et ühtset hinnakirja on võimatu luua. Isegi tüüpmajade puhul on projekte omajagu, rääkimata eriprojektidest. Kui esitate meile piisavalt andmeid oma rõdu või terrassi kohta, saame aga kiiresti pakkumise teha.

Loe postitust siin!

VI koht: “5 eelist, miks soetada enda korterile rõduklaasid”

“5 eelist, miks soetada enda korterile rõduklaasid”

Esitasime klaasitud rõdu kõige olulisemad eelised alates ruumi maksimaalsest kasutamisest kuni korteri väärtuse tõusuni. Rõdude klaasimine on kasvav trend ja kui sinu kortermajal veel ei ole klaasitud rõdusid, siis soovitame selle investeeringu peagi ära teha.

Loe postitust siin!

V koht: ““Külm” talveaed on suvisteks tegevusteks täiuslik”

Olgugi, et praeguste ilmadega tundub isegi Eesti suvi midagi kauget ja kättesaamatut, võib talveaia rajamisele mõelda juba praegu. Tõime oma postituses välja talveaia planeerimise lihtsuse ja mõned selle levinuimad kasutusalad. Ootame talveaedade päringuid juba täna!

Loe postitust siin!

IV koht: “3 nõuannet, et terrassi ehitamine õnnestuks”

„Külm” talveaed on suvisteks tegevusteks täiuslikNüüd on kord terrasside käes. Sarnaselt talveaiale ei ole tegemist just otseselt talvise ajaveetmise kohaga (kuigi terrassil on eeliseid igal aastaajal), kuid ka terrassi ehitust on juba hea planeerima hakata. Selleks võta lahti just see postitus ja saad teada, millega terrassi planeerimisel eelkõige arvestada.

Loe postitust siin!

Järg on esikolmiku käes!

Nüüd on järg postituste käes, mis väärivad kohti poodiumil: järgmised kolm postitust on vaieldamatult kolm 2017. aasta kõige loetumat postitust. Vaatame siis, mis meie lugejaid käesoleval aastal kõige enam köitnud on.

III koht: “Terrassi ehitus: milline raamistus on sobivaim?”

Klaasitud terrassi puhul on üheks oluliseks nüansiks raamistusse puutuv. Kas valida terrassile modernsed raamideta klaasid? Või hoopis klassikalised raamidega klaasid? Kuid millist värvi peaksid raamid olema? Kui sind vaevavad just need küsimused, leiad siit kindlasti midagi, mis otsust langetada aitab.

Loe postitust siin!

II koht: “Kui palju maksab rõdu klaasimine?” (2015. aasta postitus!)

Taaskord igiammune teema, kus selgitame, miks on ühte konkreetset hinda keeruline välja tuua. Igal rõdutüübil on omad konfiguratsioonid, mis hinda väga olulisel määral mõjutavad. Sellele lisanduvad ka inimeste maitsest tulenevad tegurid. Ent tasub meeles pidada, et rõdude klaasimine on reeglina soodsam madalhooajal (mida detsember ka on).

Loe postitust siin!

I koht: “Terrassi ehitamine maamaja juurde – mida silmas pidada ja millised on valikud”

Terrassi ehitamine maamaja juurdeTrummipõrinat peab nüüd igaüks endale ise ette kujutama, kuid võitja ongi selgunud: meie lugejaid huvitas enim just maamaja juurde terrassi ehitamist käsitlenud blogipostitus. Andsime seal põhjaliku ülevaate kõigest, mida terrassi ehitamisel kaaluda. Lisaks soovitasime seal teise võimalusena kaaluda talveaia ehitamist.

Loe postitust siin!

Kokkuvõte tehtud – aeg on edasi liikuda

Mööduva aasta edetabelist jääb silma, et kõige suuremaks hitiks on jätkuvalt terrassid. Sõna “jätkuvalt” ei ole siin juhuslikult, sest 2016. aasta populaarseimaid postitusi käsitlenud artikli lõpus saime nentida, et “terrassid on meie 2016. aasta kõige menukam teema”. Seega on terrassid meie klientide lemmikteema juba teist aastast järjest.

Peagi on möödas pühade-eelsed kiirustamist täis nädalad ja on aega vähemalt veidi lõõgastuda ja end töömuredest välja lülitada. See on just sobivaim aeg koduga seotud tulevikuplaanide tegemiseks: selleks, et soovitud tööd õigeks ajaks tehtud saaks, soovitame meiega kohe aasta alguses ühendust võtta.

Tagasi