• Eesti
 • English
 • Finnish
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Norwegian Bokmål
 • Russian
 • Swedish
 • +372 6599 240
Tagasi

Klaaskatused – stiilne ja praktiline lisaväärtus

klaasist-varikatus

Kvaliteetsest materjalist ning korrektselt paigaldatud varikatus võib pakkuda suurt lisaväärtust nii eramajadele, hotellidele, büroohoonetele või hoopis talveaedadele. Nimelt aitavad varikatused tõrjuda suurema osa sademetest ning kaitseb nii rõdumööblit kui ka kohviku terrassil nautlejaid. Malmerk Klaasium pakub varikatuseid, mille peamiseks materjaliks on klaas. Klaasi elegantne õhulisus ja minimalistlik läbipaistvus on ühtaegu luksuslik kui ka praktiline. Samuti on mõlemad meie pakutavad varikatuste lahendused (alumiiniumraamiga varikatus ja täisklaasvarikatus) vastupidavad nii ilmastikule kui ka tugevale survele.

Klaaskatused pakuvad mitmeid eeliseid

Klaasi kasutamine varikatuse peamise materjalina on praktiline, stiilne ning kogu konstruktsioon on vägagi vastupidav.

 • Stiilne uuendus olemasolevale rõdule, terrassile või talveaiale. Klaas on oma olemuselt avar, õhuline, minimalistlik ja elegantne. Kvaliteetne ja stiilne rõdu, veranda või terrassi katus tõstab hoone üldist väärtust.
 • Malmerk Klaasium pakutav klaas on väga vastupidav. Parima kvaliteedi ja suurepärase vastupidavuse tagamiseks paigaldame varikatuste klaase alates paksusest 6mm. Veelgi tugevama konstruktsiooni tagamiseks kasutame karastatud klaasi. Sellega garanteerime oma varikatustele pikema eluea ning säilivuse.  
 • Klaasist varikatused on praktilised. Klaaskatus muudab hubasemaks ja praktilisemaks väga erinevad pinnad. Selline varjualune pakub kaitset vihma, lume ja lörtsi eest. Kvaliteetse varikatusega on kaitstud nii talveaiad, terrassid ja ka rõdud.
klaas-katus-rõdule

Alumiiniumraamisega varikatus

Alumiiniumist raamiga klaasist varikatuse peamiseks eeliseks ongi tema vastupidavus. Betoonseinale kinnitamisel on kasutusel roostevabad M8 poldid ja messingankrud. Lisaks betoonile on võimalik kogu konstruktsiooni paigaldada ka eraldiseisvalt mistahes materjalile (puit, alumiinium, teras). Keeviskonstruktsioonis on kasutusel vastupidavad alumiiniumist nelikanttorud ning klaaside paksuseks on sõltuvalt katuse suurusest 6 või 8 mm. Kolmest küljest toetuspinnaga varustatud süsteem on tugev ja vastupidav.

Täisklaasvarikatus

varikatus-büroole

Enamasti on täisklaasvarikatused kasutusel just kortermajade, hotellide või büroohoonete sissepääsude kohal. Minimalistliku väljanägemisega täisklaasist katus on stiilne ning toetab õhulist ja avarat disaini. Selle lahenduse puhul on kasutusel punktkinnitused. Roostevabast terasest tõmbide abil kinnituv klaasvarikatus ei ole jäik. Täisklaasvarikatus pakub kaitset suuremate sademete eest.

Varikatuse paigaldamine rõdule soosib ka edaspidiseid arendusi

Kortermajade rõdude kohale paigaldame enamasti vaid alumiiniumraamiga varikatuse lahendust. Nimelt on alumiiniumi ja klaasi konstruktsiooni paigaldamisel arvestatud sellega, et tulevikus oleks rõdule võimalik paigaldada raamideta rõduklaase. Raamideta rõduklaaside süsteem on täies mahus ning tööriistavabalt avatav. Rõduklaaside süsteem pakub rõdu pinnale, mööblile ja inimestele veelgi suuremat kaitset muutlikku ilmastiku eest. Põhimõtteliselt muudavad rõduklaasid rõdu aasta läbi kasutatavaks pinnaks. Kuna alumiiniumist varikatus on valmistatud keevisraamina, mitte poltidest liidestega, on rõduklaaside paigaldamine lihtne ja efektiivne.

Telli oma varikatus terrassile või büroohoonele Malmerk Klaasiumist!

Kuna kasutame kõrge kvaliteediga materjale ja tipptasemel viimistlustehnoloogiat, on meie poolt pakutavad lahendused turvalised ning tõstavad oluliselt maja väärtust. Kuna varikatus pakub väga head kaitset raskete ilmastikuolude eest, pikeneb ka välisfassaadi eluiga.

Enne tellimist soovitame ka läbi lugeda meie kodulehel asuva artikkel „Milline varikatus sobib sinu majale?”.

Tagasi