• Eesti
  • English
  • Russian
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Swedish

Rõduklaasid

Täielikult avatav rõduklaaside süsteem

Mugav ja praktiline

Rõduklaasid

Klaasitud rõdu on hea vabaaja veetmise paik perekonnale ja sõpradele. Rõduklaasid tõstavad Teie kodu väärtust ja väljanägemist. Rõduklaaside süsteem ei muuda hoone välimust, vaid annab sellele lõpliku viimistluse ja kaitseb Teie rõdu aastaringselt. Klaasimine tõstab soojuspidavust ja summutab tänavamüra. Samas vihm, lumi ja lendav praht ei pääse Teie rõdule. Igale eraldi klaasile on võimalik tellida laia värvi- ja materjalivalikuga voldikkardinaid.

Leia uus väljund

Rõduklaasid aitavad Teil nautida rõdul sõbralikku atmosfääri aastaringselt. Kaitstud rõdu on ka turvaline mängupaik lastele ja lemmikloomadele. Kui Teie rõdu on vajalikult sisustatud võite seda kasutada ka kodutööde tegemiseks ja hobide viljelemiseks. Klaasitud rõdu on ka ideaalne koht lillede kasvatamiseks.

Kerge käsitleda ja hooldada

Vastupidavate rullikute- ja profiilide konstruktsioon võimaldab profiilide vahel klaase üksteise järel liigutada. Äärmine klaas avaneb 90 kraadi sissepoole, järgmine liigub selle kohale ning avaneb järele.

RõduklaasidLõpptulemusena saab rõduklaasid nagu raamatulehed avatuna sissepoole seina äärde lükata ja terve rõdu on tervikuna avatud. Kuna klaasid avanevad sissepoole on nende pesemine kerge ja turvaline. Karastatud turvalised klaasid on 6 või 8 mm paksused, sõltuvalt rõdu kõrgusest ja neil on lihvitud servad.

Vaba vorm

Rõduklaaside süsteem sobib igat suurust ja tüüpi rõdudele. Klaase saab liigutada üle erineva suuruse ning kujuga rõdu nurkade seina äärde ja nii on kogu rõdu klaasidest vaba. See on selgeks eeliseks nii kasutajale kui maja arhitektuurile.

Kuna sellisel rõdusüsteemil ei ole vertikaalprofiile, ei muuda see ka maja fassaadi.

Vaata tutvustavat videot siit.

Tule tutvu ka toote näidistega meie kontoris (Valdeku 132, Tallinn ja Tähe 114, Tartu) igal tööpäeval kell 8.00-16.30

Küsi personaalset pakkumist!