• Eesti
  • English
  • Finnish
  • Latvian
  • Lithuanian
  • Norwegian Bokmål
  • Russian
  • Swedish
Tagasi

Klaasist rõdupiirded on vastupidavad ning kerged hooldada

Mida rohkem õhku, ruumi ja aega meie eludes, seda kvaliteetsem ja väärtuslikum see on. Maksimaalselt hea keskkonna kujundamine peaks olema iga edule (ja seda nii professionaalses kui ka isiklikus plaanis) orienteeritud inimese prioriteet. Feng shui on kindlasti üks neist märksõnadest, millele tasuks siinkohal rõhku pöörata, sest vesi on edasiviiv element ning vett esindab füüsilises maailmas kõige paremini klaas. Seekordseks teemaks ongi klaasist rõdupiirded ning piiretega seonduvad müüdid.

Müüdid on üks väga intrigeeriv teema, mis on mitmete sajandite vältel inimestele põnevust pakkunud. Linna peal liigub mitmeid jutte, mis on levinud ja tuntud, kuid ei vasta sellegipoolest tõele. Võtamegi nüüd ette kolm klaasi kui materjali kohta levinud müüti.

Müüdimurdja: klaasist rõdupiirded

Müüt: Klaas ei ole vastupidav materjal.

Tegelikkus: Vastupidi ‒ klaas on väga vastupidav materjal. See ei muuda oma värvi ega pleegi liigse valguse käes. Klaas talub hästi niiskust ning materjali eluiga on väga pikk. Alles paarisaja aasta möödudes võib täheldada gravitatsiooni poolt tekitatud valgumist. Lisaks säästab klaas Sind ka korrosioonist, mis mitmeid teisi materjale kimbutama kipub.

Müüt: Klaas ei ole väga praktiline ning määrdub kergesti.

Tegelikkus: Klaas on väga praktiline, kuna tegemist on väga vastupidava materjaliga. Kui klaasi töödelda turvakilega, siis ei ole see ka purunemisel ohtlik, sest turvakile hoiab seda koos.

Klaas, nagu ka iga teine materjal, määrdub. Selle vastu ei saa mitte kuidagi. Ja seda eriti meie kliimas, kus sajab palju vihma ning talved on lumised. Kuid klaasi on väga kerge hooldada ja puhastada. Klaasist rõdupiirded võib katta näiteks vetthülgava klaasivahaga, mis muudab muidu klaasile tekkivate kuivanud veepiiskade tekkimise võimatuks.

Müüt: Klaas ei sobitu hoone välisfassaadiga.

Tegelikkus: Klaas on ajatu materjal, mis sobib pea iga hoone välisfassaadiga. See on väga esteetiline ja dekoratiivne ning lisab hoonele õhulisust. Klaas on oma olemuselt minimalistlik, kuid samas hääleka karakteriga ning tõstab hoone väärtust.

Klaasist rõdupiirded muudavad Sinu elu kvaliteedi paremaks

Eelpool välja toodud info põhjal saab seega väita, et klaas on väga vastupidav, kergesti hooldatav ning esteetiline materjal. Tegemist on praktilise lahendusega, mis tõstab Sinu kodu väärtust ning muudab ka selle ilmet paremaks.

Tänu kõikidele mainitud väärtustele (vastupidavus, mugavus, dekoratiivsus) saab ka Sinu elu olema palju kvaliteetsem. Kuidas nii? Kuna klaasist rõdupiirded on kergesti hooldatavad, siis ei pea Sa muretsema nende pideva puhastamise pärast, neid ei pea iga paari aasta tagant välja vahetama ega remontima ning need on silmale ilusad vaadata.

Kokkuvõttes oled Sa ise rõõmsam ja rahulolevam, Sul on tunduvalt rohkem aega, mida Sa saad omakorda oma lähedastega veeta.

Milliseid rõdupiirdeid Malmerk Klaasium pakub?

Malmerk Klaasiumi valikus on saadaval nii alumiinium-klaaspiirded kui täisklaaspiirded. Lisaks on Sul võimalik tellida ka varbpiirdeid ning eripiirdeid. Vataa kindlasti lähemalt, sest oma silm on kuningas!

Loe ka selle kohta, kuidas uued rõdupiirded Sinu kodu välimust värskendavad.

Soovid oma koju klaasist rõdupiirded paigaldada? Võta meiega ühendust!

Tagasi